Ocena kierowcy - Honda Accord VIII Kombi

rafał, 13 lat temu
Silnik 2.2 DTEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2010
Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : klocki idą jak woda nie wiem dlaczego ale felgi mam cały czas czarne.
automat rewelacja i swietne osiągi oraz super nawigacja za granicą.
posiadam wersje executive z automatem i nawigacją Pierwszy raz jechałem jak go kupiłem( bo w salonie nie mieli takiego w automacie!!!!!1)to sie zawiodłem. nie był szybki i dziwny miał dzwięk silnika ale teraz po poznaniu go uważam że jest to bardzo dobre auto. po 2 tysiącach odwiedziłem vtg i zmienili mi oprogramowanie i posiadam teraz 180 kM iteraz uwazam że jesto idealny samochod dla mnie. po 5 tysiącach musialem dolać litr oleju
Dla mnie troszeczke za wczesnie zmienia biegi. Biegi zmienia bardzo płynie i niezauważalnie
wyboje czuć ale trzymanie się drogi i wchodzenie w zakręty rewelacja. cholernie niski cały czas o coś przycieram.
kamera + czujniki mozna się wcisnąć wszędzie
ja się łapie w ilościach guzików ale osoby starsze to mogą sie przestraszyć.i do cholery wszysko w jezykach obcych.nawigacj bardzo dobre ma mapy ale znalesć ulicew której podane jest tylko nawisko w nazwie jest nie wykonalne.Czyli ktoś poda wam na przykład ze macie jechać na ulice limanowskiego to jej nie ma w systemie!!!! a jak zaczniecie od imienia to jest.Za granicą mapy działają idealnie lepiej niż gp mapa garmina.
jak to w hondzie doskonale
moze byc
silnik słychać ale mo zna sie przyzwyczic
miasto 9.5-10 trasa 7.5-8.5 uwaga komputer zawyża spalanie około 1 l w góre. Uwaga nie jeżdze ekonomicznie. na autostradzie w niemczech przy 160-200 spalanie 8.0 litra (bardzo oszczednie)
warto wziąć skóre bo jest wtedy pamięć ustawiania foteli. zapłaciłem 149 tysiecy i nie żałuje(dostalem tylko 5 tysięcy rabatu!!!! zgroza ale warto
nic
na razie nic