Lista ocen Honda Civic IV Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW 1987-1991 (6) - Silnik

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Silnik gdy chcesz jechać spokojnie to go nie słychać(na wolnych obrotach dosłownie go nie słychać) a jak depniesz odrobinie więcej gazu robi się głośny ma rasowy dźwięk (fajnie buczy) niestety z elastycznością jest słabo ze względu na niski moment obrotowy ale to honda i silnik wysokoobrotowy jak trzymasz na wysokich obrotach to nie ma problemu a silnik je bardzo lubi ;]
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
1.6 110KM, 16 zaworów wtrysk wielopuktowy. dla mnie bomba: elastyczny zapewnia doskonałe osiągi a przy tym można też spokojnie jeździć na niskich obrotach co zapewnia spalanie na przyzwoitym poziomie. W aucie z roku 1990 można spodziewać, się, ze silnik albo będzie już po remoncie i uszczelnieniu, albo będzie pił trochę oleju, i gdzieniegdzie się pocił.
~Adam W.
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
silnik 1.6 16V D16Z2 po prostu super! dobrze się sprawdza podczas jazdy spokojnej (tak do 2500 obr./min.) oraz typowo sporowej (pow. 4000 obr./min. Zarówno po mieście jak i w trasie hondzia spisuje się b. dobrze.
~jack spicer
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
świetna jednostka napędowa.jak dobrze dbasz to nic sie nie zepsuje.ja mam 110KM ciągnie niesamowicie.
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wg mnie bardzo dobre silniki. Jak się dba to jest bardzo wytrzymały i niezawodny.
~Guail_FH
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
jak na jeden waleczek zbiera sie pewnie szybko i da sie posmigac
Honda Civic IV Hatchback