Lista ocen Honda Civic IV (58) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Pomimo wieku praktycznie bezusterkowy. Z drobiazgow moze 2 razy przepalone zarowki, gasnace czasami diody podswietlenia tablicy i oczywiscie przepalone 2 pierwsze biegi nawiewu, pol roku temu zatarl sie silnik dmuchawy nawiewu. Inne uwagi dotycza raczej wieku auta, a wiec delikatnie skrzypia fotele, dlugie drzwi maja tendencje do lekkiego opadania, a fotel kierowcy ma juz przetarcie na boku od wsiadania i wysiadania
~Conrado
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Nie działające ogrzewanie tylnej szyby, psuje się pierwszy bieg dmuchawy, zerwane mocowanie linki od regulacji kierunku dmuchawy, padające teleskopy bagażnika, poprzepalane żarówki w konsoli i zegarach. Generalnie przez 6 lat dużo tego nie było, więc mimo wszystko daję 5.
~Miro
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Po przejechaniu 120 km( ciągła jazda ) i postoju ok 10 min, miał problemy z odpaleniem. jak sie później dowiedziałem ten silnki dostaje na trasie zadużo paliwa i jak go szybko zgasisz o go zalewa. Rada ; potraktuj go jak diesla i niegaś odrazu:-D
~Daniel daniel29@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
W ciągu roku użytkowania: przepalona żarówka reflektorowa, przepalona żarówka postojowa, przepalone żarówki podświetlenia zegarów, brak styku w lampce oświetlającej wnętrze, drobne problemy z sondą lambda, piszcząca linka prędkościomierza.
~MotoFan01
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Podczas roku jeżdżenia Hanią nie musiałem robić przy niej dosłownie NIC. Lałem gaz i benzynę i cieszyłem sie niezawodną maszyną . Być może trafiłem na zadbany egzemplarz a może po prostu jest to tak dobry samochód :)
~wwentyllo
Hatchback 1.6 i 16V 130KM 96kW
Auto jak na swoje 18 lat jest dalej niezawodne. We wszystkim. Silnik niezniszczalny. Jak to Honda. Z drobiazgów mogą niedomagać przełączniki przy kierownicy, i podświetlenie wskaźników, ale da się to samemu naprawić.
~Grzegorz GDYNIA
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Cieżkie i duże drzwi w 3d hatchbackach mogą opadać na zawiasach mi naszczęście sie to nie przytrafilo ale jest to dość typowe w hondach 3d. lekkie ogniska korozji na nad kolach ale jak na 17 latka i i tak extra
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z racji wieku i stosowania zamienników drobne usterki pojawiają się regularnie. Nie powoduje to zatrzymania na trasie i można niskim kosztem naprawić, mimo wszystko jest coś co można zrobić przy starym Civicu
~Elegancki
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto ma swoje lata dlatego liczba drobnych awarii i usterek nie jest mała to już zależy od konkretnego egzemplarza ale drobne awarie nie stanowią większego problemu
~Sloniu
Sedan 1.6i 16V 110KM 81kW
Nigdy zadnych problemow przez rok wymienilem tylko 2 razy olej 2 kaplety opon ale to juz moja winna!! A tak zadnych usterek nie mialem chyba ze przepalona zarowka lamy przedniej:)