Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d (152)

~Honda lover
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nic mi w tym aucie nie brakuje, wiadomo przydało by się czasem jeszcze ze 100 KM :)
~Łuki
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem bardzo zadowolony. Przejechałem swoim Civic 55000km i nic się do tej pory nie działo. Byłem dwukrotnie w Chorwacji, raz w Czarnogórze, siedmiokrotnie na Węgrzech, kilkukrotnie w Niemczech oraz raz we Włoszech i w trasie sprawdza się znakomicie. Szczególnie jazda po niemieckich autostradach z prędkością 170-180 km/h daję dużo frajdy. Osoby, które narzekają to chyba nigdy nie pokonywały dużych tras z stąd nie znają potencjału Hondy.
3,5
~Zoltar
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Samochód wybrałem ze względu na niską cenę za rocznik 2012r., ale jestem średnio zadowolony. Spodziewałem się więcej, może za dużo.
~niewolnik2222@interia.pl
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo udana konstrukcja, ładny wygląd, wygodny,cichy i bardzo ekonomiczny.
~tomasz.barczyk
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo udana konstrukcja, ładny wygląd, wygodny,cichy i bardzo ekonomiczny.
~Marcin
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto bardzo dobre, niestety nie jest tanie przy zakupie...
~SiLooy
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, brałem pod uwagę zakup Ceeda, Focusa, Octavię i cieszę się, że wybrałem Hondę Civic.
~Skoczny Jozef
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Już kiedys napisałem opinie po mniej więcej roku, teraz napisze po 7 latach. Może to komuś pomoże w wyborze używanego. Kupiłem nowy, jestem jedynym kierowcą. Używany dla rodziny 2 dorosłych i 2 dzieci. Na gwarancji wymieniony podnośnik od klapy bagażnika, poza tym nic się nie popsuło, nawet najmniejszy drobiazg. Używany na różne sposoby, bo to nasz jedyny samochód, krótkie jazdy w dużym mieście, trochę drogi lokalne, a przede wszystkim jako...
~Darek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Samochód praktycznie bezawaryjny (przez 5 lat do wymiany miałem tylko żarówkę reflektora). Dostatecznie dużo miejsca dla rodziny 2+2. Bagażnik wystarczający na wyjazdy wakacyjne. Mały minus za wyciszenie - jazda autostradą 160 km/h powoduje dość duży hałas.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Hatchback 5d
6,1
8,8
~Andrzej M
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jest to mój ósmy samochód nowy. wszystkie w tej klasie. Bardzo lubię ten samochód, pod każdym względem. Niepowtarzalny wewnątrz i zewnątrz. No i jazda!
Honda Civic IX Hatchback 5d