Lista ocen Honda Civic IX Tourer (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przy wkręcaniu na wysokie obroty hałasuje (dla jednych jest to przyjemne innym zaś przeszkadza). Przy wyższych prędkościach rzędu 150km/h w mojej opinii jest dobrze mimo iż jak słyszałem i czytałem niektórzy twierdzą odwrotnie. Ogólnie stwierdzam że jest to dobrze wyciszony samochód jak na tę klasę. Na pewno jest znacznie lepiej niz w poprzedniej generacji.
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
i tu największa wtopa. Szumią opony, a przy prędkościach autostradowych wyje silnik. Przy zakupie kolejnego kompletu opon, najważniejszy parametr to głośność ale średnio to pomaga. Poprzedni civic miał to samo, ten model miał być cichszy. Żeby auto było ciche - trzeba je wyciszyć a tu honda dała ciała.
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
no tu niestety klapa. miało być ciszej niż w poprzednim modelu ale to ściema. tak do 100 km jeszcze oki ale na autostradzie i jeszcze na letnich oponach wypada słabo
~Bart
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przy 160 - 170 km/h myślałem, że ogłuchnę od huku powietrza i wycia silnika. Przy odpowiednim naciskaniu gazu do 150 km/h można jechać dość cicho.
~jarkucin
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Silnik wyciszony bardzo dobrze. Dziwne, że słyszę delikatne powiewy wiatru spod uszczelek (drzwi kierowcy). Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
~pawelwisnie
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Nie jest źle przyzwyczajony do diesla to jak dla mnie cisza, jadąc na wyższych obrotach słychać przyjemny pomruk silnika.
~MK
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przy prędkościach powyżej 130kmh robi się troche głośno. Krótkie przełożenia windują obroty na 6tym biegu.
~Woj
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wyciszenie przyzwoite, a dźwięk silnika przyjemny. Ale z tego co wiem, nie wyróżnia się wśród kompaktów
~michal
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Ciut większe wyciszenie by nie zaszkodziło, ale jest całkiem ok.

Usterki Honda Civic IX

Honda Civic IX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kon
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
głośny silnik. Zawieszenie nie wydaje żadnych głośnych odgłosów.
Honda Civic IX Tourer