Oceny Honda Civic IX Tourer

Oceny Honda Civic IX Tourer – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic IX Tourer

~Fedyk
Honda Civic IX
Witam, auto posiadam bardzo krótko,ale już można zauważyć że jest bardzo dobrze wykończone wew,silnik po prostu dla mnie stworzony. Jak chce jechać oszczędnie to naprawdę można zejść poniżej 6 l. A jak ktoś się chce pobawić w rajdowca to nie ma problemu, od 3,5tys zaczyna ciagnac i może być tylko lepiej. U mnie nie zgadza się spalanie średnie pokazane przez komputer a przeliczone po zatankowaniu do pełną,całe pół litra na korzyść?Też tak...
~lelek13
Honda Civic IX
Jestem oczarowany tym autem. Posiadam również Civica VIII generacji w wersji sedan. Po krótkiej i uciążliwej przygodzie z ix35 zamieniłem go na kolejnego w rodzinie Civica. Nie zawiodłem się. Samochód jest rewelacyjny i jedyny jaki mi się spodobał w klasie kompakt. Zależało mi na bezawaryjności i frajdzie z używania auta. Civic nie dość że bardzo praktyczny w tej wersji, daje mnóóóóstwo przyjemności z jazdy. W dalszej części będę porównywał go...
~lelek13
Honda Civic IX
Po niecałym roku użytkowania weryfikuję opinię wystawioną niedługo po nabyciu tego auta. Mimo niewielkiego rocznego przebiegu na jaw wyszły chyba już wszystkie wady i zalety samochodu (oprócz opinii o usterkowości i kosztach serwisu gdyż to zbyt krótki czas na takie podsumowanie). Ogólnie z Hondy jestem bardzo zadowolony, jednak do stopnia ocen poszczególnych parametrów auta podejdę tym razem bardzo krytycznie.
~pawelwisnie
Honda Civic IX
Posiadam auto drugi miesiąc, tak więc coś można już o nim powiedzieć, przesiadka z diesla wymagała zmianę przyzwyczajenia co do użytkowania i stylu jazdy, ogólnie bardzo dobre wrażenie przed zakupem oglądane i testowane kilka innych marek jednak padło na Hondę. Jakość wykończenia wnętrza bardzo dobra stylistyka auta pewnie nie dla każdego jednak mnie zauroczyła i czuję się w nim wygodnie i komfortowo.
~Michał
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Honda Civic IX
Jak dla mnie to auto jest jak najbardziej użyteczne oszczędne i niezawodne!. Dla rodziny z dwójką dzieci ideał zarówno do codzienności jak i na wakacje!
~Bart
Honda Civic IX
Dobry samochód, warty swojej ceny, choć zawsze jest coś za coś.
~Rafał
Honda Civic IX
kupiłem bo wcześniejszy model bardzo mi odpowiadał
~Woj
Honda Civic IX
Porządnie zrobione i pojemne kombi, którym jazda to przyjemność. Nie daję oceny "doskonale", bo nie ma takich samochodów.
~jarkucin
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Honda Civic IX
Mam wersję Sport. Kolor biały z czarnymi detalami typu dyfuzor z tyłu, czarne ospoilerowanie z przodu, 18' felgi. Wygląda oryginalnie. Silnik bardzo ekonomiczny.
~zdenek84
Honda Civic IX
Auto jako całość oceniam bardzo dobrze, jak na razie nie widzę żadnych poważnych mankamentów. Na pewno jedno z najlepszych aut w segmencie kompaktowych kombi.
Honda Civic IX Tourer