Ocena kierowcy - Honda Civic IX Tourer

Michał, 4 lata temu
Silnik 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Rok produkcji 2014
Honda Civic IX Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Pozytywnie zaskakuje jak trzeba przycisnąć pedał gazu!
Inne : Brak!
Jak dla mnie to auto jest jak najbardziej użyteczne oszczędne i niezawodne!. Dla rodziny z dwójką dzieci ideał zarówno do codzienności jak i na wakacje!
Super!. Jak dla mnie oszczędny a przy tym daje dużo radości!. O braku mocy nigdy nie mogłem powiedzieć, a przy tym spalanie na mega niskim poziomie!
Krótka zmiana biegów. Jak dla mnie spoko!
Super.
Kilka odprysków było i już pojawiał się kolor rdzy, ale w serwisie mi to zrobili na gwarancji.
Jako kierowca muszę przyznać że lewy słupek przy kierownicy już nie raz mnie zmylił, ale z racji tego że jeżdzę przepisowo nie miałem problemów.
Super.
Ok bez zarzutu. Ciągle używam opcję auto i jest ok.
Jest ok, trochę może kierowca i pasażer z przodu jak mają wzrost powyżej 180 to mogą dotykać podsufitki. Jak to dziś określiła moja koleżanka z pracy (Japoński rozmiar auta)
Ok.
Jak dla mnie przeciętna cena serwisu. Części można dostarczać swoje także wychodzi taniej. Nie orientuje się czy np. VW serwis jest tańszy. Wcale nie ma tragedii wystarczy poczytać na forum jak ludzie opisują ile płacą.
Jak dla mnie auto do którego można się przywiązać i długo używać!
W okresie gwarancji standardowe: - czujnik zamknięcia drzwi, - ogrzewanie lusterka zewnętrznego, - uszczelnienie pokrywy łancucha rozrządu, - ułamane mocowanie kamery, - pęknięta skóra mieszka gałki zmiany biegów
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i-DTEC 120KM 88kW [l/100km]