Oceny Honda Civic V Coupe 1.5 i 102KM 75kW 1993-1996

Najnowsze oceny Honda Civic V Coupe 1.5 i 102KM 75kW 1993-1996

4,1
~Mateusz.K
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Zadbane COUPE zwłaszcza w wersji PRO-TEC to bardzo fajne auto (usportowione). Lekka konstrukcja to zaleta, do pierwszej stluczki... Wtedy sklada sie jak modele LEGO TECHNIK. Pozycja siedzaca jest BardzoNiska dla wszystkich uzytkownikow. Osoby starsze same z auta nie wyjda na pewno. Zawieszenie jest zaskakujaco Dobre i Sztywne jesli mamy 'dobre' drogi w miescie (w Polsce... Buahaha...) Polne drogi i wysokie krawezniki dzialaja jak szlaban nawet...
4,1
~Rzeźnix
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto dla młodych ludzi - osoby starsze mają problemy, żeby wejść do auta czy z niego wysiąść. Dobrze się prowadzi, jest dosyć tanie, podatne na tuning (oby nie wieśniaczyć ogromnymi tłumikami i plastikowymi zderzakami z allegro). Dużo części zamiennych. Autko niepalące dużo, dynamiczne, lubi wysokie obroty, trzyma się drogi... Pomimo wieku na ładnych alusach, ładnie wypucowane przyciąga uwagę i robi raczej dobre wrażenie. Ktoś kto jest...
~bencyk
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Dla młodej osoby - świetne auto. Wbrew pozorom naprawdę dużo miejsca w środku. Auto totalnie niezawodne przez 2,5 roku eksploatacji z rzeczy które się popsuły to akumulator i jakieś tulejki w zawieszeniu. Największy minus to korozja tylnych błotników na szczęście jest pełno zamienników w przystępnych cenach. Generalnie polecam.
~AriN
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto dla młodego człowieka lub dla młodego małżeństwa (2), jak również dla osoby która chciała by rozpocząć swoją zabawę z Japońska myślą techniczną. U mnie kolejne auto po aktualnym Civicu będzie to na pewno Civic.
~maly_miszcz
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Polecam to auto z całego serca, bezawaryjne, doskonałe silniki, nie do zajechania, cudowne wnętrze, sportowa i ponadczasowa sylwetka, auto zawsze wygląda świetnie pomimo tego że jest wiekowe, ogromny rynek tuningowy, mnóstwo części i społeczności Hondziarskich, w których są wspaniali ludzie. Kupisz raz, nie będziesz chciał sprzedawać, raz Honda - zawsze Honda. Ja napewno tego auta długo nie będe sprzedawał.
~kondzik
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto w porównaniu z innymi w tej cenie jest znacznie ładniejsze ,ekonomiczne , tanie w utrzymaniu , zrywne . Naprawdę jest co przycisnąć. Auto idealnie wystrojone. Auto mające duszę , zakochać się w niej to nie problem.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Coupe 1.5 i 102KM 75kW
7,9
3,3
~MaXiM
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Usterkowe strasznie auto ze sportowym zacieciem za małą kase. Ale pomimo wad miło było sunąć niskim autkiem w kolorze black i wkrecac 5tys obr i słyszeć ten czasem śmieszny świst silnika. Lina nadwozia nadal mi sie podoba.
~Lukix
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto posiadajace dusze. Jesli wsiadziesz w civice i sie nia przejedziesz odrazu bedziesz chcial ja miec. Samochod w ktorym mozna sie zakochac, jezdzic i jezdzic to jest to. Auto dla mnie nie ma wad. To jest auto z dusze nie jakis golf itp... Teraz jestem pewien ze nastepne auto to bedzie Civic 1.6Vtec coupe lub accord coupe:) Auto duzo lepsze od Celicy.
~rogalski1988@interia.pl
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
fajne autko za przystepno cene jak na początek.mam go na 15 alumach lekki tuning i naprawde sporo osób sie za nim ogląda.kolor burgun jest fajny ale widac na nim strasznie brud i kurz.dopiero za jakies dwa lub 3latka zamierzam zmienic go
~rbkt666
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Brak zastrzeżeń. Wszystko opisane wyżej. Ogólnie wszyscy chwalą sztywne zawieszenie, niskie siedzenie i wygar :)
Honda Civic V Coupe