Oceny Honda Civic V Coupe

Oceny Honda Civic V Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic V Coupe

~Mateusz.K
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Zadbane COUPE zwłaszcza w wersji PRO-TEC to bardzo fajne auto (usportowione). Lekka konstrukcja to zaleta, do pierwszej stluczki... Wtedy sklada sie jak modele LEGO TECHNIK. Pozycja siedzaca jest BardzoNiska dla wszystkich uzytkownikow. Osoby starsze same z auta nie wyjda na pewno. Zawieszenie jest zaskakujaco Dobre i Sztywne jesli mamy 'dobre' drogi w miescie (w Polsce... Buahaha...) Polne drogi i wysokie krawezniki dzialaja jak szlaban nawet...
~Rzeźnix
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto dla młodych ludzi - osoby starsze mają problemy, żeby wejść do auta czy z niego wysiąść. Dobrze się prowadzi, jest dosyć tanie, podatne na tuning (oby nie wieśniaczyć ogromnymi tłumikami i plastikowymi zderzakami z allegro). Dużo części zamiennych. Autko niepalące dużo, dynamiczne, lubi wysokie obroty, trzyma się drogi... Pomimo wieku na ładnych alusach, ładnie wypucowane przyciąga uwagę i robi raczej dobre wrażenie. Ktoś kto jest...
~bencyk
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Dla młodej osoby - świetne auto. Wbrew pozorom naprawdę dużo miejsca w środku. Auto totalnie niezawodne przez 2,5 roku eksploatacji z rzeczy które się popsuły to akumulator i jakieś tulejki w zawieszeniu. Największy minus to korozja tylnych błotników na szczęście jest pełno zamienników w przystępnych cenach. Generalnie polecam.
~AriN
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto dla młodego człowieka lub dla młodego małżeństwa (2), jak również dla osoby która chciała by rozpocząć swoją zabawę z Japońska myślą techniczną. U mnie kolejne auto po aktualnym Civicu będzie to na pewno Civic.
~radek
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Super auto pod warunkiem ze traficie na dobry nie zajechany egzeplarz . Polecam mlodym ludziom ktorzy za niewielkie pieniadze mogo poczuc sportowego ducha hondy . Ja przez dwa lata urzytkowania zrobilem nim 80 tys km i nigdy mnie nie zawiodl , naprawde polecam Super Auto .
~maly_miszcz
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Polecam to auto z całego serca, bezawaryjne, doskonałe silniki, nie do zajechania, cudowne wnętrze, sportowa i ponadczasowa sylwetka, auto zawsze wygląda świetnie pomimo tego że jest wiekowe, ogromny rynek tuningowy, mnóstwo części i społeczności Hondziarskich, w których są wspaniali ludzie. Kupisz raz, nie będziesz chciał sprzedawać, raz Honda - zawsze Honda. Ja napewno tego auta długo nie będe sprzedawał.
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Coupe
7,7
~kondzik
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Auto w porównaniu z innymi w tej cenie jest znacznie ładniejsze ,ekonomiczne , tanie w utrzymaniu , zrywne . Naprawdę jest co przycisnąć. Auto idealnie wystrojone. Auto mające duszę , zakochać się w niej to nie problem.
~VTEC
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
ogólnie honda sie nie psuje jednak łatwo trafić na egzemplarz skatowany wciągający litry oleju, nawet zakatowany egzemlarz poza zuzyciem oleju nie pownien sprawiac problemów auto daje naprawde dużo przyjemności z jazdy
3,3
~MaXiM
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Usterkowe strasznie auto ze sportowym zacieciem za małą kase. Ale pomimo wad miło było sunąć niskim autkiem w kolorze black i wkrecac 5tys obr i słyszeć ten czasem śmieszny świst silnika. Lina nadwozia nadal mi sie podoba.
~Barak
Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW
Większość świeżo upieczonych kierowców (i nie tylko) bierze Hondę pod uwagę. I mają rację. Pokaż mi drogi czytelniku drugi taki samochód, z tak małym silnikiem (1.6), a z takimi osiągami (8.7 sek. do setki), w dodatku z tak niskim spalaniem (7.5 litra) i ceną w okolicach 10000zł (na 10/10/2008). Golfy są za wolne, BWM za dużo palą.
Honda Civic V Coupe