Ocena kierowcy - Honda Civic V Coupe

Sajmon, 13 lat temu
Silnik 1.5 i 102KM 75kW
Rok produkcji 1995
Honda Civic V Coupe 1.5 i 102KM 75kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik w tym aucie to prawdziwa bajka-jak chcemy poszaleć to szalejemy a jak nie to jedziemy spokojnie
Inne : Inni wolni kierowcy..;p he he
Jeździłem już VW,audi,mercedesami ale to auto ma w sobie coś co sprawia że nie zamierzam z niego zrezygnować
Silnik pracuje bardzo ładnie,no i faktycznie gdy się mu wstawia to łyka oleju no ale które auto tego nie robi.Pięknie się wkręca i daje dużo frajdy z jazdy-trzeba się tylko troszkę wprawić i jazda idzie po mistrzowsku
Biegi chodzą ładnie chociaż raz na jakiś czas wsteczny ciężko wskakuje ale jak się człowiek przyzwyczai to wie że sprzęgło trzeba wciskać do samego końca..;)
Zawieszenie jest rewelacyjne do sportowej jazdy-zaryzykuję i powiem że nie trzeba zakładać sportowego zawieszenia bo te za dużo nie odbiega od oryginału.Po dziurach też da się jeździć(kwestia odpowiedniego profilu opony)ale po co skoro to auto sportowe
Widoczność to chyba jedyny minus tego auta ale tylko do tyłu.Wrzucając wsteczny i spoglądając do tyłu nie widzimy praktycznie nic ale łatwo to naprawić montując czujniki cofania za 70zł-zawsze to mniej niż nowy zderzak..;)
Ja na to nie zwracam uwagi więc trudno mi powiedzieć co i jak..;p
Grzeje jak poje...he he
No i tu mogę się pochwalić tym że w moim aucie jeździło już tyle osób że zdanie o tym aucie mam jedno-jest jak autobus;p.Miejsca starczy dla każdego.Była jedna opinia że dach z tyłu mógłby być wyższy ale ja i tak z tyłu nie jeżdżę.
Co można o tym powiedzieć?hmmmm no mnie osobiście to nie przeszkadza ale trochę głośno jest w środku skutkiem czego słychać pięknie brzmiący na wysokich obrotach silniczek no i może jeszcze szum wiatru ale w ferrari też słychać
Auto samo w sobie jest bardzo tanie w utrzymaniu.Jedyne co robiłem przy tym samochodzie to uszczelka bo prawdopodobnie była fabryczna i już zaczęła się kocić...
Cena tego auta jest strasznie zróżnicowana bo za ten rocznik np w kolorze czerwonym czy niebieskim trzeba zapłacić ok 4000zł a ja posiadam wersję czarną za którą musiałem dać niecałe 7000 a widziałem już takie za 9000-10000 co sprawia że jeżdżę z pełną dumą..;]
Nic nie będę mówił bo się poprostu nie psuje
z tym też nie ma problemu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 102KM 75kW [l/100km]

6,6