Ocena kierowcy - Honda Civic V Coupe

Squall squall0@interia.pl, 20 lat temu
Silnik 1.6 ESi 125KM 92kW
Rok produkcji 1994
Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
bardzo udany model... jesli bede zmienial samochod to prawdopodobnie kupie młodszą Honde Civic Coupe
do 4500 obr/min bez rewelacji, ale potem, gdy przełączy sie VTEC, ujawnia sie sportowy charakter tego auta...
V bieg troche za daleko w prawo
świetny kompromis między komfortem na dołkach, a bezpieczenstwem podczas szybkiego pokonywania zakretow. Wpadniecie w poslizg bardzo malo prawdopodobne
zle jak na przecietny samochod...do tylu rzeczywiscie kiepsko... ale to coupe... one wszystkie tak maja...
wszystko na swoim miejscu
nie znam drugiego samochodu, ktory tak szybko sie nagrzewa w zimie... a na lato mam szyberdach... tylko pasazerowie z tylu czasem narzekaja - b. dluga tylna szyba sprawia, ze slonce ich przypieka
luz prawie wszedzie... oprocz miejsca nad glowa z tylu... jak ktos ma ponad 180 cm to nie radze tam siadac
jest głosno juz od 3000 obr/min, ale mnie to wcale nie przeszkadza... wrecz przeciwnie, czasem wylaczam radio aby móc sobie posłuchac tego dzwieku
daje 5 z powodu malego zuzycia paliwa (10 l gazu/100 km)... jak na 125-konny silnik to naprawde nieduzo... a jeżdże głownie po miescie... moja Honda pali tyle przy normalnej(2000-3500 obr/min) jak i przy szybkiej jezdzie; koszty napraw nie sa strasznie wysokie... wydech (srodkowy i tylny) - 440zł z montażem
za te pieniądze nie znam lepszego auta
mój samochód ma 9 lat i nic w nim nie trzeszczy i nie puka
Honda Civic V Coupe