Oceny Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996

Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996

~radek
Honda Civic V
Super auto pod warunkiem ze traficie na dobry nie zajechany egzeplarz . Polecam mlodym ludziom ktorzy za niewielkie pieniadze mogo poczuc sportowego ducha hondy . Ja przez dwa lata urzytkowania zrobilem nim 80 tys km i nigdy mnie nie zawiodl , naprawde polecam Super Auto .
~VTEC
Honda Civic V
ogólnie honda sie nie psuje jednak łatwo trafić na egzemplarz skatowany wciągający litry oleju, nawet zakatowany egzemlarz poza zuzyciem oleju nie pownien sprawiac problemów auto daje naprawde dużo przyjemności z jazdy
~Barak
Honda Civic V
Większość świeżo upieczonych kierowców (i nie tylko) bierze Hondę pod uwagę. I mają rację. Pokaż mi drogi czytelniku drugi taki samochód, z tak małym silnikiem (1.6), a z takimi osiągami (8.7 sek. do setki), w dodatku z tak niskim spalaniem (7.5 litra) i ceną w okolicach 10000zł (na 10/10/2008). Golfy są za wolne, BWM za dużo palą.
Honda Civic V
Pojemne auto (4 pasażerów bez ścisku + spory bagażnik w wersji coupe). Szybkie - 8,5 sek. do 100km/h, zwracające swoją uwagę ponadczasową linią. System VTEC idealny na potrzeby jazdy spokojniejszej lub gdy trzeba "przycisnąć". Niski moment obrotowy i potrzeba "kręcenia" wysoko dla dobrych osiągów - ale ja to lubię.
~squall0@interia.pl
Honda Civic V
szybki samochod dla mlodego czlowieka; swietny silnik; komfortowe auto ze sportowym zacieciem; moze byc drogi w utrzymaniu jak zacznie sie psuc; auto nie do gazu!!! jak juz to IV generacja, najlepiej PRINS; nie wierzcie jak ktos mowi inaczej!
1,9
~honda złom !!!!!!!!
Honda Civic V
Czytalem opinie przed zakupem i wydawalo mi się, żę jest to dobre auto. Co do silnika ok. Ale elementy zawieszenia...dobijają każdego. Nie polecam kupować tego złomu dla dresów i wieśniaków

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pawel
Honda Civic V
samochód godny marki honda. Nie polecam sam po wypadkowych albo skatownych. Za te pieniądze nawet starsze egzemplarze sa godne uwagi nigdy mnie nie zawiódł.
~Artoo2004
Honda Civic V
Idealne autko dla kierowców mających sportowe skłonności.
~Squall squall0@interia.pl
Honda Civic V
bardzo udany model... jesli bede zmienial samochod to prawdopodobnie kupie młodszą Honde Civic Coupe
~joe
Honda Civic V
ogółem coupe to bardzo ładne auto i w brew pozorom funkcjonalne, eksploatowane rozsądnie jest niezawodne i mało pali.
Honda Civic V Coupe