Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (112) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W ciagu 4 lat uszkodzilo sie: - jeden z tlokow podnoszacych szybe bagaznika ( a wlasciwie aluminiowy element do ktorego przymocowany jest tloczek - czasami nie swieci prawy stop, - plastykowe koleczko od okrby podnoszenia szyby - przedni fotel kierowcy ma tendencje do bujania sie. - zatrzymala sie wycieraczka tylnej szyby, po przesmarowaniu dziala po dzis dzien (godzina roboty) - Przepalona zarowka tablicy rejestracyjnej Reszta...
~psemeq
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
to są głównie usterki które mogą wystąpić a możesz ich w ogóle nie zobaczyć: - rdza nadkoli tylnych - uszczelka aparatu zapłonowego - w silnikach z przekaźnikiem pompy paliwa - zimne luty (wystarczy przelutować z cyną ołowianą) - opadające drzwi w zasadzie nie ma się co przejmować większością.
~radek795
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
nigdy mnie nie zawiodło a jeśli już musiałem coś zrobić to szybka naprawa szyby wyskakujęcej z rynienki czas naprawy 5 min na poboczu. jedynie co mnie irytuje to to że poza mną to te auta strasznie lubi ruda więc lakiernik i antykorozjanty są jak najbardziej i jak najczęściej wskazane.
~Domestos
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
wszystko jest dobrze pomyślane, proste patenty i wysoka jakość materiałów. Ostatnio miałem dość niecodzienny kłopot z cewką zapłonową (ze starości pękła obudowa i auto po nagrzaniu silnika gasło w najmniej oczekiwanych miejscach miasta; po ostudzeniu zapalało i jechało ok. 400 m. po czym znów gasło; itd.).
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Drobne usterki dotyczą głównie elektryki lub plastików. Miałem problem z centralnym zamkiem, który udało się rozwiązać w 10 minut, zerowym kosztem. Plastiki we wnętrzu są wytrzymałe, jednak po tylu latach używania lubią czasami odmówić posłuszeństwa - złamana klamka schowka.
~Michał
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nie moze byc lepiej. Ten samochod jest niezawodny. Dalbym 6 gwiazdek gdybym mogl. Jedyne co wymienialem przez 5 lat to tlumik (zrobila sie dziura), klocki i plyny/filtry. A nie, raz poszla jakas oslonka polosi czy cos takiego. Mechanik zrobil to 5 minut i skasowal 30 zlotych.
~tom7820
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
nic nie zawiodlo przez ten rok wymienilem tylko koncowy tlumik na ulter sport bo ze starego wydmuchalo wklad oraz koncowki ale to norma no i oczywiscie wszystkie plyny eksploatacyjne wraz z olejem w skrzyni biegow a i pasek nie bylem pewien co do przebiegu gdy kupowalem
~Dawid Pierzchalski
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W zasadzie to nie wiem czy się psują czy raczej zużywają :) Hamulce nie lubią ostrego traktowania, bo wtedy zapieka się cylinderek. Poza tym normalne koszty wynikające z codziennej eksploatacji: przepalony tłumik, klocki hamulcowe, przebug.
~|_^--^_|
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W tym aucie po prostu nie ma się co zepsuć: minimum elektroniki. Niektóre modele mają problemy z korozją nadwozia, ale u mnie taki problem nie występuje. Po sprowadzeniu musiałem wymienić łożysko w jednym z kół ale to wydatek rzędu 120 zł.
~PINkus
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Po 12 latach narazie 3 diody w podswietleniu ogrzewania i 1 w tarczach zegara i 1 w wlaczniku swiatel przeciwmglowych i 1 kierunkowskaz boczny. Dodam ze podswietlenie pali sie w zalezosci od upodobania czasami przy podskoku sie wlaczaja
Honda Civic V Hatchback