Ocena kierowcy - Honda Civic V Sedan

garic@tlen.pl, 18 lat temu
Silnik 1.5 VEi 90KM 66kW
Rok produkcji 1995
Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
jestem zadowolony ,z osiagow ,spalania i komfortu jaki daje te autko z tego okresu za taka kaske porownujac kokurentow
(vtec-e) specyficzne warczenie przy przyspieszaniu, mi osobiscie nieprzeszkadza przy rownej jezdzie cicho. po przekroczeniu 3500 obr/min trzeci walek daje o sobie znac i pieknie sie wkreca na wysokie obroty, gdzie inne w wiekszosci juz puchna, przy nizszych traci ta wyrwe, ale za to odwdziecza sie spalaniem. 210000 i niebierze oleju
idealnie, nietrzeba szukac biegow, krotkie skok drazka, tylko standardowo czasem zgrzyt przy wstecznym
doskonale trzyma sie drogi
przud doskonale, tyl gorzej bo to sedan idzie przywyknac
niezauwazylem wad, poza dosc glosnym wetylatorem, 1 cichutko ale nastepne biegi jakby zbyt glosne
z przodu jest fajnie, z tylu moze mniej miejsca i dla wysokich problem z wsiadaniem trzeba uwazac na glowe
zbyt donosny dzwiek przenoszony do kabiny przez opony zwlaszcza przy szorstkim asfalcie byc moze to wina opon ale spotkalem sie juz z taka opinia
spalanie to rewelka na miescie 7.15 503km na 36l to jest to dla zainteresowanych podaje stronke http://www.hondapl.org/civic/danetech/htb92-95.html niema tragedi , pasek rozrzadu japonski 87zl koncowki drazkow 67 lub 35 zamienniki
mam ja dopiero trzy mc moja ocena nieodzwierciedla ,jak narazie odpukac i mam nadzieje ze zasluzy na ta ocene
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 VEi 90KM 66kW [l/100km]