Oceny Honda Civic VI Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1995-2001

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1995-2001

3,8
~daniobialystok
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Civica VI generacji można polubić. Auto wdzięczne, nie psuje się, do wymiany tylko części eksploatacyjne tj. akumulator, paski, rozrząd, hamulce i to co się robi zaraz po zakupie - olej, filtry. Prowadzenie *****iste, zakręty łyka gładko i pewnie. Silnik wysokoobrotowy nie zawsze jest taki fajny, generalnie muł jeśli się go nie piłuje do odcięcia a wtedy jest głośna, jednak ta maszynka po to jest i to lubi. Mały prześwit, łatwo coś rozwalić,...
3,8
~Kamikaze
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Po roku użytkowania mojego pierwszego samochodu mogę śmiało powiedzieć, że był to dobry wybór. Po przejechaniu 20 tyś kilometrów nigdy nie miałem sytuacji awaryjnej. Wprawdzie zdarzają mi się często niemiłe historie raz trzeba amortyzatory wymienić, a to tłumik środkowy pęknie, a to wskaźnik temperatury silnika nie pokazuje tego co trzeba nawet po wymianie termostatu. Reasumując jednak więcej było dobrego niż złego. Warto również pamiętać, że...
~masstero
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie chcialem brac kredytu , Mialem 10 000 zl. Mam 23 lata jescze studiuje, ale juz pracuje na pol etatu. Szukale auta dla mnie na ta chwile, te zarobki i ten wiek. Szukalem auta w dobrym stanie , nie tak banalnego jak opel corsa czy ford fiesta ale cos bardzej z charakterem. Chcialem kupic auto troche wieksze od klasy malych aut ale auto z klasy sredniej.Szukalem auta z niewielkim silnikiem zeby nie za duzo palil ale tez nie 1.0 /45 km....
4,1
~MP
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód wymaga minimalnych nakładów finansowych w utrzymaniu. Niezawodny silnik. Do miasta idealny, na trasie się dławi ale czego się spodziewać po 22letnim aucie. Niska pozycja za kierownicą, fatalne wygłuszenie, kiepskie zawieszenie - czuć każdą wyrwę, dziurę, krawężnik.
~Pabito
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Moja SUPER Honda ma pochodzenie niemieckie, kupiona jako 16 latek, spisuje się świetnie, kupiona: 1. Nie działający hamulec ręczny (koszt naprawy 100zł) 2. Odklejona tapicerka dachu (odczuwalne z tyłu ja prowadzę) Reszta działa jak narazie idealnie
3,6
~t
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie jest tak, że Honda się nie psuje. Moja się psuje, Różnica jednak między tym a innymi samochodami w granicach 5000 - 10 000 zł est taka, że psuje się, a mimo to jeździ, i że można nim bez większych obaw wypuścić się za granicę (bez ryzyka, że trzeba będzie go zostawić w rowie). Przy zamiennikach, naprawy nie są aż takie drogie. Dużym plusem tego samochodu jest, wbrew pozorom, jest jego pakowność.
~mattis
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mój szczegółowy opis znajduje się w blokach odnoszących się do poszczególnych kategorii, ale jako całokształt mogę napisać, że auto na 5 - idealne jako pierwsze auto dla młodego kierowcy oraz jako drugie auto w rodzinie. Bezawaryjne i niezawodne.
~Jahnzol
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto warte każdej złotówki, wiadomo jest masa aut powypadkowych albo po jakimś pseudo adepcie sportu z prawkiem od 2 miesięcy ale zadbany egzemplarz to złoto i odwdzięczy się z nawiązką. Dlatego też warto dobrze poszukać auto od osoby prywatnej, a nie od handlarza jakiś zajazd, poskładany i podpicowany na szybko
~wujekk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód doskonały w swojej klasie. 2x SRS w standardzie. Świetny wygląd przypominający Hondę Accord. Honda montowana w Europie ale to dalej Honda. To Honda dała Roverowi wygląd a nie odwrotnie. Bazą była Honda Domani. Sedan produkowany w Japonii od 1990 roku.
~tompla17
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogolnie autko super jak dla mnie,bezawaryjne oszczedne i atrakcyjne.Przez ponad dwa lata uzytkowania i przejechaniu 40tys km,zero powaznych awari.Czasami mysle aby wymienic na inne bo powoli zaczyna mi sie nudzic(jak wszystko) ale nie widze odpowiedniego kandydata na miejsce hondy.Dlatego hondka dalej zostaje ze mna!Polecam.
Honda Civic VI Hatchback