Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW 1995-2001 (281) - Widoczność

Na liście zabraknie 319 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~malyboss (malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tutaj gorzej. Duże i grube słupki przednie stwarzają nawet ryzyko niezauważenia przechodnia na przejściu dla pieszych. Widoczność centralnie do przodu - O.K., koniec maski łatwo wyczuwalny. Widoczność najgorzej do tyłu, nie bardzo idzie wyczuć, gdzie się auto kończy, a fabryczne lusterka wsteczne takie sobie... Mogłyby być większe, może to rozwiązałoby problem. Generalnie widoczność na 3+, lepiej czuję tył auta w Astrze Kombi mojego teścia. W...
~bbrzosko@wp.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tutaj wszystkie samochody maja minusy kosztem mocniejszej sylwetki i lepszego bezpieczenstwa. No moze poza pierwsza Multipla, ktora ma nadwozie ala szklarnia :-) W niektorych momentach przeszkadzaja przednie slupki i przydalyby sie czujniki parkowania ale wszystko jest kwestja przyzwyczajenia. Honda ma zwarta sylwetke wiec latwo wyczuc zakres zarzucania przodu przy parkowaniu. Przez piec lat jeszcze jej nie obtarlem :-)
~OLA
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Fatalna widoczność w tylnej szybie. Trzeba się długo przyzwyczajać do długości tyłu bo widoczność jest kiepska. Zdarzyło mi się parę razy przywalić sąsiadowi z tyłu zanim ogarnęłam tył Hondy:) Czasem można dać się złapać na podpuchę którą powoduje dziwnie ułożona na szybie tylna wycieraczka. Przy ułamku sekundy zerknięcia w tylne lusterko można odnieść wrażenie, że z boku mamy inne auto.
~grzezzz
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
przód ok, boki ok, tył niektórzy narzekają a żeby obalić ich narzekania powiem tylko tyle że moja dziewczyna robiła teraz prawko i uczyłem ją jazdy na placu hondą łuk i koperta to pestka ani razu nie zrzuciła palików, ja parkuje w garażu tyłem a mam od lusterek po 10cm do drzwi i wchodzę bez problemu - tylko 4+ bo są duże słupki z przodu i zasłaniają widoczność
~Hubal
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Widoczność jest ok, poza jednym mankamentem. Mam trochę ponad 170 cm, a foteli w moim Civicu nie da się podnieść dlatego, na początku jak kupiłem ten samochód miałem problem z widzeniem co znajduję się bezpośrednio przed moim autem. Do teraz czasem jak parkuję przodem, muszę się lekko podnosić by zobaczyć gdzie znajduję się krawężnik.
~Hubal
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Widoczność jest ok, poza jednym mankamentem. Mam trochę ponad 170 cm, a foteli w moim civicu nie da się podnieść dlatego, na początku jak kupiłem ten samochód miałem problem z widzeniem co znajduję się bezpośrednio przed moim autem. Do teraz czasem jak parkuję przodem, muszę się lekko podnosić by zobaczyć gdzie znajduję się krawężnik.
~shyshka
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
dziwią mnie ludzie którzy narzekają na kiepską widoczność. charakter tego samochodu jest mocno sportowy więc nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że siedzi się nisko. nigdy nie miałem problemu z widocznością przez którąkolwiek z szyb, szczególnie tylną (HB) co pozwoliło mi wiele razy uniknąć uszkodzenia zderzaka lub potrącenia przypadkowej osoby
~czesterpn
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
siedzimy nisko ale w 5d jest niezle slupki nie ograniczaja widocznosci, gorzej jest do tylu ale tu po prostu trzeba sie przyzwyczaic i nauczyc. Era kanciastych pudelkowatych aut, przeszklonych jak akwarium dawno sie skonczyla. Za ladny wyglad trzeba odrobine pocierpiec. I tak nie jest tak zle jak w nowszych autach.
~Badman
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Widoczność do przodu dobra- z miejsca kierowcy widać koniec maski jednak widoczność do tyłu może sprawić kłopot - szeroki słupek z tyłu i ciężko wyczuwalny koniec samochodu sprawia, że cofanie nie jest bardzo przyjemne. Są samochody, w których ta czynność sprawia więcej trudności - civic należy do przeciętniaków.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
8,9
~Mzungu86@gmail.com
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Wszystko widać elegancko, jednak dodatkowe światło stop które jest na dole tylnej szyby trochę ogranicza widoczność gdy patrzymy w lusterko, w kolejnych latach produkcji honda przeniosła dodatkowe światło stop na górną krawędź szyby co z pewnością wyeliminowało problem.
Honda Civic VI Hatchback