Ocena kierowcy - Honda Civic VI Hatchback

Rok produkcji 1995
Okres użytkowania: 5 lat
Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : sworznie
Przeniesienie napędu : osłony na przegubach
Układ elektryczny : nawiew
zaczął brać większe ilości oleju
zawieszenie w polskich warunkach nie wytrzymuje zbyt długo od remontu, ale tragedii nie ma. Prowadzi się bardzo dobrze
Byłoby idealnie gdyby nie to, że przy pięciu osobach sama wentylacja w ziemie nie daje rady osuszyć bocznych szyb. Trzeba włączyć klimę. A co w przypadku, jeżeli ktoś tak jak ja klimy nie znosi? Wystarczy wyjąć filtr p/pyłkowy i wieje jak tornado!
jestem dość wysoki i za mną raczej ciężko wsadzić dorosłego pasażera, bagażnik ok, przecież to nie kombi :)
W tym akurat mój egzemplarz nie błyszczy przykładem. Byc może to jednostkowy przypadek, ale silnik dość mocno dokucza uszom. Wiadomo, że auto swoje lata świetności ma już za sobą, ale przy dłuższej jeździe to po prostu męczy
Tutaj muszę pochwalić konstruktorów. Zużycie paliwa jest oczywiście uzależnione od nogi kierowcy, jak w każdym przypadku. Szczerze muszę się przyznać, że średniego zużycia benzyny nie jestem w stanie podać, ponieważ mam gaz :)Ceny części na normalnym poziomie, tym bardziej ich dostępność
drobne rzeczy jak sterowanie nawiewu, tapicerka, która odchodzi od plastiku (i sufit i drzwi),
jak narazie brak poważniejszych usterek, pomijając zbliżający się remont silnika. Ale to chyba w każdym aucie z takim przebiegiem jest rzeczą nieuniknioną. Zawieszenie też powoli daje znać o sobie. Tak samo jak i blachy. Generalnie jak na samochód wyprodukowany w UK, już pełnoletni i z takim przebiegiem, stwierdzam, że poważnych usterek jak narazie (pukam w niemalowane) brak!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 90KM 66kW [l/100km]

8,6