Oceny Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997

Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997

~mops
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Honde kupiłem 2 lata temu, wybierałem pomiędzy: golf III, astra I, toyota corolla, bmw 3 i hondą - kierowałem się niezawodnością, spalaniem (nie chciałem diesla), charakterem. Generalnie nie zawiodłem się choć teraz zastanawiałbym się pomiędzy civic 1,5 vtec econom 114 km a toyota corolla ben. 90 km wersja 6g. Musiałem przyzwyczaić się do częstszej zmiany biegów jeśli chodzi o bardziej dynamiczną jazdę. Honda zawiodła mnie raz gdy odmówiła...
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Auto warte polecenia. Niezawodne, ekonomiczne precyzyjne stworzone z głową pełne ciekawych rozwiązan, dobrze się prowadzące, troszke głośne, ale i tak komfortowe i bezpieczne. W swojej klasie gabarytowej cenowej jakościowej i wiekowej nie do pobicia.
~tadziu
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Bardzo udany model, chyba najpopularniejsza generacja civica, trzeba naprawdę na siłę doszukiwać się jakichś mankamentów, żeby nie lubić tego auta. Jeśli chodzi o ten rocznik, cenę, jakość i ekonomię to nie ma nic lepszego. Jeśli chce się kupić benzynowca to tylko japończyka, jeśli z kolei diesla, no to tylko niemca.
3,8
~Paweł Tomczak
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wygląd b dobry choć trochęza niski trzeba uwaażać na krawężniki.Zawieszenie jest trochę za sztywne ale to jest dobre dla kierowców którzy lubią szybką jazdę.Podczas naprawy zawieszenia tylnego stwierdziłem że śruby są zardzewiałe i trzeba je ciąć a to zwiększa koszt naprawy.Poza tym części są nie takie drogie /zamienniki/ trochę utrudniony dostęp do rozrządu do żarówek reflektorowych.
~michalutp@interia.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Ogólnie bardzo dobre autko, kupiłbym jeszcze raz...niestety muszę zmienić na coś do ciągnięcia lawet...i tu błąd Hondy!!!! Dlaczego nie produkują czegoś na styl VW T4!!!! Kupiłbym od razu. Ja kupiłe swoją Honde w Holandii od babci (ur 1939r) która z każdym przeglądem jeździła do dealera Hondy, więc jest super.
~Trach
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Bardzo dobre i solidne auto. Psują się rzeczy błache i łatwe w naprawie, wynikające ze zwykłej eksploatacji...
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,1
9,1
~Mr. R
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Mocno zainteresowanych zapraszam do szczegółowych ocen. Dla reszty - jest BARDZO DOBRZE :)
~Didlet
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Samochód dobrze się prowadzi, żadnych poważniejszych usterek przy przebiegu ponad 180k km. Jedynym bólem są nadkola na których wychodzi rdza. Ogólnie polecam autko :)
~Stig
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Dobry ,niezawodny w miare tani w utrzymaniu i do tego bardzo ekonimoczny samochod który daje dużo radości z jazdy - szczególnie na vtec-u. Do tego spokojnie można rodzine 2+2 w nim zmieścic.
~piotrekg
Hatchback 1.5 90KM 66kW
samochod oceniam bardzo dobrze, ma pare drobnych wad a poza tym same zalety - polecam
Honda Civic VI Hatchback