Ocena kierowcy - Honda Civic VI Hatchback

Karol-JDM, 13 lat temu
Silnik 1.5 i 114KM 84kW
Rok produkcji 1996
Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : świetnie sie trzyma, nie przechyla za mocno na zaktętach i generalnie świetne
samochód polecam wszystkim którzy chcą mieć samochód nie tylko po to żeby jeździć do pracy i do sklepu ale żeby mieć niezawodne szybkie i piękne auto za nieduże pieniądze
w seryjnym układzie dolotowym i wydechowym bardzo cicha a można przerobić na naprawdę świetny dźwięk :D silnik ze zmienną fazą rozrządu jest rewelacyjny bardzo ekonomiczny przy niskich obrotach i rakieta po przekroczeniu 4 tysięcy :D wbija w fotel po prostu ;)
rewelacyjna skrzynia krótkie przełożenia pozwoliły mi osiągnąć przyśpieszenie 8s do setki ;D a na 4 biegu przyśpieszyć do 190 hehe ;D ale nie polecam tak jeździć bo szkoda takiego pięknego samochodu
mam słabe oponki ale auto sie trzyma bardzo dobrze myślę że jak wymienię opony to będzie poprostu przyklejona do jezdni
duże szyby i lusterka pomagają ale siedzi się bardzo nisko i nie zawsze wszystko widać hehe :D ale mi to nie przeszkadza :)
jest bardzo dobrze el szyby i lusterka regulowana wysokość kierownicy blisko lewarek wszystkie przełączniki w dobrym miejscu szeroka możliwość regulacji fotela, projektanci hondy dbają o kierowców
szybko sie nagrzewa ja akurat nie mam klimatyzacji ale i tak jest nieźle ;)
na przednich miejscach jest świetnie z tyłu mniej miejsca ale nie jest źle ;) raczej tą hondą sie jeździ w 2 osoby hehe :D zwłaszcza jeśli ta 2 to piękna blondyna ;)
nie jak w mercedesie ale i tak świetnie bo ten dźwięk silnika jest mega
myślałem że będzie gorzej nawet nie wiem ile dokładnie pali ale jak na takie osiągi to na pewno nie pali dużo a z częściami to jeszcze nie miałem okazji się przekonać hehe :)
nie zamieniłbym sie na młodszego golfa czy audi, hondy trzymają cene ale jakość wykonania jest rewelacyjna tak samo rewelacyjne są silnik, skrzynia i zawieszenie słyszałem że one rdzewieją ja tego nie doświadczyłem
niczego jeszcze nie zepsułem hehe
też nic sie jeszcze nie stało ;)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 i 114KM 84kW [l/100km]

7,7