Ocena kierowcy - Honda Civic VI Hatchback

Silnik 1.5 i 114KM 84kW
Rok produkcji 1997
Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : korozja tylnych nadkoli
serdecznie polecam to auto. w swojej klasie i przedziale cenowym bezkonkurencyjne! moc 115KM przy średnim spalaniu w mieście na poziomie 6,5L ! sraćnadiesle :D prz okazji, proszę was ludzie nie montujcie w hondach LPG, to je "boli". chcesz jeszcze większej ekonomi niż oferuje silnik 1.5? ...to kup sobie cieniasa na gaz
Największy pozytyw tego auta. dynamiczny i oszczędny. spalanie jak 1.4 a więcej mocy. niezawodny (ja juz w moim mam 205000 i chodzi jak ta lala)
strasznie długie przełożenia. do tego stopnia że nie widać różnicy w przyspieszeniu od modelu z silnikiem 1.4... do czasu aż wymienimy skrzynie (polecam zabieg) lub wymiana drążka na short shifter (konieczne minimum)
niema nad czym się rozpisywać jest elegancko (pomijając oczywisty fakt nadsterowności)
jak na hach jest ok
wszystko pod ręką, dobrze spasowane, dobrej jakości wykończenie. brakuje mi tylko uchwytu na kubek i podłokietnika
poprawnie. mój pies troche narzeka na ilość miejsca w bagażniku ;)
no co tu dużo mówić. wyciszenie kiepskie, a przy tym głośny silnik na wyższych obrotach ale ja akurat lubie ten rodzaj muzyki...:D
na tą moc rewelacyjne spalanie (system ECONO wymiata) na trasie pali nawet ok.5,5l ale bez kręcenia pow 3000rpm i do 120km/h i bez klimy :) co jakis czas cos tam wymieniam w zawieszeniu, ale w końcu 205tyś przebiegu. ceny części rozsądne moim zdaniem
dosyć drogie w zakupie porównując do konkurencji, czy choćby modelu 1.4, ale warto poszukać dobrego egzemplarza. odwdzięczy się z nawiązką
elegancja fr...japonia
elegancja fr...japonia