Oceny Honda Civic VI Hatchback 1.6 126KM 93kW 1995-1997

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 1.6 126KM 93kW 1995-1997

1,2
~elo ziomek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto nie warte swojej ceny!Na początku przez 1 miesiąc po kupnie myślałem,że nie kupiłem kota w worku,ale juz po 2 miesiącach zaczeło się piekło!Kilkakrotnie musiałem go wypychac do tułu,ponieważ nie chciał wejsc mi wsteczny!!!Ciągle stukało w prawym kole.NA dodatek zaczął wyciekac olej.Auto sprzedałem i odetchnąłem z ulgą.Radzę niekupowac tego auta,bo można potem żałowac!
~dg
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Byłoby 5 gwiazdek gdyby nie bardzo słabe wyciszenie samochodu. Jednak w mieście i pod miastem auto sprawdza się w 100%. Bardzo żywy silnik z małym apetytem na paliwo plus tanie, niezłej jakości części oraz stosunkowo powoli starzejąca się linia nadwozia daje bardzo interesującą mieszankę. Ceny zakupu używanych aut w niezłym stanie są również nie duże. Dochodzi możliwość modyfikacji, SWAPów itd. i ze zwykłej Hani Civic można zrobić prawdziwego...
~adzi31
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Auto bardzo dobre dla młodego kierowcy, dynamiczne, efektownie wyglądające, ekonomiczne. Podczas cyklu mieszanego pali około 10 litrów LPG. Mam ją 3 lata, wymieniam regularnie części eksploatacyjne na czas. Jedyne co przez te 4 lata wymienilem to łożysko przedniego koła. Samochód godny polecenia!
~elCzachorro
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Świetna propozycja na pierwszy samochód. można już trochę poszaleć i na prostej i na zakrętach. Wysoki prestiż marki, bez negatywnego wizerunku jak w np. w BMW
~jarek@rivendell.net.pl
Hatchback 1.6 126KM 93kW
nie ma o czym mówić . Honda zawsze będzie Hondą bez względu na swój wiek. Polecam wszystkim.
~marek.zaniewski@metalkomplex.com.pl
Dużo lepsze auto od mojej poprzedniej HONDY CIVIC 1,4