Oceny Honda Civic VI Hatchback 2.0 86KM 63kW 1997-2000

Honda Civic VI Hatchback 2.0 86KM 63kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic VI Hatchback 2.0 86KM 63kW 1997-2000

~buszmen21@o2.pl
Hatchback 2.0 86KM 63kW
Polecam. Marzymy z Żoną o nowej Hondzie Civic 4D. Przypomina trochę obecną Hankę i za tą cenę jest dużo bezpieczniejsza. Wszystkie systemy wspomagające, kurtyny i poduszki w standardzie - chodzi o bezpieczeństwo, gdyż za niedługo powiększy się nam rodzinka.
3,4
~OP
Hatchback 2.0 86KM 63kW
Z wyglądu ok, w środku też. JA się skusiłem bo niby diesel to taniej. Ale ten silnik jest stary, prosty, głośny, mało dynamiczny i wcale nie oszczędny. Brak mocy przekłada się na większe spalanie. Ceny częsci drogie. Usterki częste. Posłuchajcie mnie kto chce kupić ten model - wybierzcie go z silnikiem benzynowym. Inna jakoś jeżdzenia. Nie wierzcie ogłoszeniom ze 150 tyś km przebiegu a samochód ma 12 lat.
~ZIBI
Hatchback 2.0 86KM 63kW
aerodeck-bardzo poreczny. lepiej sie prowadzi niz poprzednia 5 drzwiowa z 1996 r
~Warszawiak
Hatchback 2.0 86KM 63kW
Pod względem niezawodności auto jest super. Posiadam go od dwóch lat i tylko wymieniam olej. Klima, cała elektyrka jak mechanicznie auto jest w pełni sprawne. W porównaniu z niemeckimi autami jakie poprzednio miałem (golf, polo) muszę przyznać że Honda wypada wyśmienicie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
4,1
~Robby
Hatchback 2.0 86KM 63kW
mógłby być cichszy ale VII chodzi głośniej i jest mniej wyciszona na wyższych prędkościach pow 120.Trzeba zwrócić uwagę na uszczelnienie silnika u mnie zaczynają się pocić uszczelki pod miską i przewodami (Silnik)
~Pablo
Hatchback 2.0 86KM 63kW
Jak na silnik 2,0 trochę za mało \"koników\" mało dynamiczny przy jeździe w cyklu miejskim. Na trasie OK potrzebuje dystansu żeby się rozpędzić. (Silnik)
~Arturo
~Waldek K.
Hatchback 2.0 86KM 63kW
Znakomite zawieszenie, doskonałe prowadzenie przy wyższych prędkościach (Układ jezdny)
Honda Civic VI Hatchback