Oceny Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 1998-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Civic VI Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 1998-2000

~mawy5
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Pojemny i wygodny, ładnie się prezentuje w srebrnym nadwoziu z ładnymi alufelgami:)Troszke duży promień skrętu powoduje czasem trudności. Rozglądając się za kombi w podobnych pieniądzach i z podobnego okresu to naprawde fajne auto. Polecam ale zadbane i w dobrym stanie technicznym. Zaznaczyłem, że nie kuppię go jeszcze raz bo myślę nad Accord Tourer:)
~dgawart@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Choć tak wiele słyszy się o innej jakości aut japońskich produkowanych w Anglii, to poza dwiema częściami, jakie zgodnie z decyzją fabryki, musiały być - z racji wad - wymienione (na koszt producenta oczywiście), nie było kłopotu.
~KAMIL.KALAMANSKI@ELMAX.COM.PL
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
MA 108 KONI ALE JEDZIE OCĘŻALE DOPIERO PRZY 5000 OBROTÓW ROBI SIE ZWINNY ELE TO TEŻ NIE TO (MAM 16 CALOWE KOŁA)CZY KTOŚ MA MOŻE PRZEROBIONĄ HONDE 4-DZWI ALE NA ZWYKŁYCH KAPCIACH BO CHCIALBYM WIEDZIEĆ CZY DUŻO LEPIEJ SIĘ ZBIERA
~fan
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
aż szkoda sprzedać, ma odjazd, niezawodny, przy systematycznych przegładach trzeba dolewac tylko benzyny i płynu do spryskiwacza, nastepna też będzie honda
~gosiek
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
fajne autko zwinne wygodne i dobrze nim sie jezdzi moze do najtanszych nie nalezy ale zawsze to japonczyk i warto!
2,3
~tom
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Po tym co słyszałem o Hondzie jestem bardzo niemiło rozczarowany.
4,1
~leszekszadkowski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
bezawaryjna,tylko wymiany eksploatacyjne, spalanie srednie,troche słaba pod gorke,mam zamiar zrobic drugie tyle przebieguZawieszenie super- od nowosci nieruszane.
3,7
~sanky2@op.pl
jest to autko super, ale nie na dziury i nie na dłuzej niż 6 lat
~sanpaj@wa.onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Niezawodny,trochę glośny,samochód do którego się wsiada przekreca kluczyk i jedzie nizależnie od warunków atmosferycznych , po 4latch zmienia na nowy
3,7
~miki
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
stanowczo za słaby motor, 2 osoby na pokładzie krecisz nawet do 6000tys i woł!!!!!!!!!!!!
Honda Civic VI Kombi