Oceny Honda Civic VI Kombi 1.5 16V 114KM 84kW 1998-2000

Honda Civic VI Kombi 1.5 16V 114KM 84kW 1998-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic VI Kombi 1.5 16V 114KM 84kW 1998-2000

~Kierowca 80
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Jest to mój kolejny (drugi) Civic, poprzednik się sprawdził dlatego postanowiłem zakupić nowszą wersję. Auto jest dopracowanie mimo iż jest to wersja Kombi produkowana w Anglii, materiały wewnątrz są bardzo wytrzymałe, fotele wręcz rewelacyjne, świetnie trzymają na boki oraz wykonane są z grubego przyjemnego weluru. Jeżeli chodzi o środek to model kombi i 5D nie sa tak surowe jak wersje z Japonii. Dodatki imitujące szlachetne drewno świetnie...
~klops
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Naprawdę fajne auto, z powodzeniem może służyć jako rodzinne wozidełko. Jest oszczędne, całkiem przestronne i maksymalnie proste w konstrukcji - nie ma się co zepsuć. Trochę takie auto kupione z rozsądku, jednak potrafi też dostarczyć emocji.
~Honda may way of live
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Honda civic 1.5 vtec 5d to doskonałe auto dla kierowcow ktorzy jezdza z rodzina, potrzebuja auta które nie duzo pali,lecz kiedy tylko potrzeba zaznac troche emocji i pokazac nie ktorym gdzie jest ich miejsce w szeregu. Nacisnac gaz do deski i poczuc jak świetnie auta potrafi sie wkrecac i nie dawać na drodze za dużych szans innym ścigantom.
~Honda the best
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Kupujac Civica dokonujesz swietnego wyboru,jezdze v tec 114km i jeszcze nikt nie wyprzedil mnie spod skrzyzowania, ale to nie jest najawazniejsze. Nie chce miec innego auta, tylko honda sie liczy, volkswagen przy hondzie wypada dretwo. polecam 1.5 v tec niezawodnosc, ekonomika, osiagi
~Aero
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Dobry silnik i fajnie chodząca skrzynka. Do tego wielowachacze - jest radość z jazdy.
~tulku
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Praktyczny, ekonomiczny, niezawodny po prostu fajne autko.
~pavulon_81@tlen.pl
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
To powinien być samochód wzorcowy dla wszystkich producentów chodzi o parametry spalanie koszty utrzymania przyspieszenie poniżej 10 sek do 100 km/h ładowność komfort
~Łukasz
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Świetne auto za umiarkowaną sumę. Silnik jest genialny, auto świetnie się prezentuje (kombi), wygodny niezawodny.
~Mousik
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Polecam jak na auto za 3000 zł to bajka. Wiem że następne auto w rodzinie to też Honda Cicvic tylko w kombi i z klimą :)
~Pawel
Honda Civic VI Kombi