Ocena kierowcy - Honda Civic VI Kombi

Honda may way of live, 17 lat temu
Silnik 1.5 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 1998
Honda Civic VI Kombi 1.5 16V 114KM 84kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Honda civic 1.5 vtec 5d to doskonałe auto dla kierowcow ktorzy jezdza z rodzina, potrzebuja auta które nie duzo pali,lecz kiedy tylko potrzeba zaznac troche emocji i pokazac nie ktorym gdzie jest ich miejsce w szeregu. Nacisnac gaz do deski i poczuc jak świetnie auta potrafi sie wkrecac i nie dawać na drodze za dużych szans innym ścigantom.
silnik ma moc 114 km i bardzo dobrze pcha to auto do przodu 9.9 sek. do 100 czego wiecej chciec. Jednak trzeba bardzo krecić, ale ja to lubie.
dość precyzyjna, jednak czasami problem z wrzuceniem wstecznego
świetnie sie prowadzi, doskonale pokonuje zakręty. Auto ma sztywne zawieszenie i świetna przyczepnosc
pzyzwoita, bez wiekszych zastrzeżen
wszystko na swoim miejscu
nie mam zastrzeżen
wystarczajaca jak na auto typu compakt
auto jest cicho do 3,500 obr. potem jest głośniej ale to w końcu Honda i silnik musi być słychać przecież to najwieksza przyjemniość dla ucha. Trochę słabo wyciszone nadkola, ale dla mnie szczegół
przy umiarkowanej jezdzie, gdy pali sie Ekono auto pali nie dużo, na trasce przy 120km/h 6.5l, natomiast gdy sie go kreci no to wtedy pali nieco wiecej, zależy od temperamentu kierowcy. Jeśli chodzi o napraw to po prostu ich nie ma, jedynie zwiazane z eksloatacja
Jestem zadowolony, gdyż nic nie muszę do niego dokładać, wcześniej miaem golfa4 i nestety nie moge tego samego o nim powiedzieć
brak usterek. Wymieniasz olej co 15000km i jeżdzisz.
przez 120000km wymienilem jedynie klocki, pasek rozrzadu i tłumik. Normalne po takim przebiegu
Honda Civic VI Kombi