Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.4i 90KM 66kW 1995-2001 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~seagal
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Skrzynia biegów sprawia czasem problemy. Czasami bieg nie wchodzi, trzeba wciskać sprzęgło drugi raz, ale wiadomo nie jest to nówka z fabryki. Na tych przełożeniach auto jest na pewno ekonomiczne.
~Yunoki
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Jedynie ciężko wbić z 4 na 3 bieg, lecz to auto mam od nie dawna, a nie wiem jak jeździli wcześniejsi właściciele. Przy umiejętnej zmianie biegów bardzo szybko można wbijać kolejne.
~Adam
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Powód dla którego pozbyłem się Hondy. Wysypały się łożyska i pojawił się duży luz w \"różnicówce\"; dzięki czemu jazda autem stała się uciążliwa. Podobno częsta wada tych modeli.
~optimus_prime
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Oprócz tego że lewarek mi się wyrobił i latał bez ograniczeń we wszystkie strony to nie miałem się do czego przyczepić jeżeli chodzi o skrzynię biegów.
~eMJot
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Mogłaby być dłuższa. 3000 obr./min. przy ok. 100km/h powoduje, że przy wyższych prędkościach bywa głośno ;) Biegi wchodzą ładnie. Do tej pory niezawodna.
~kubafif
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Skrzynia bez zarzutów, bez większych problemów zmienia przełożenia, nie zaobserwowałem żadnych wycieków.
~Ryszard
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Skrzynia biegów ideał, lepiej chyba jak w Toyocie, biegi wchodzą same trzeba tylko poprowadzić lewarek.
~przem853
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Wsteczny wchodzi z lekkim oporem, ale to fabryczne niedociągnięcie, które nie sprawia kłopotu.
~Heptaparaparshinokh
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Czasem jest trudność z wrzuceniem wstecznego, ale to sporadycznie. Ogólnie skrzynia bez zastrzeżeń.
~Masio
Liftback 1.4i 90KM 66kW
Skrzynia ok jak to w Hondach wsteczny lubi czasem haczyć:) Biegi wchodzą lekko i bardzo precyzyjnie.
Honda Civic VI Liftback