Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.5i 114KM 84kW 1995-2001 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wujek0227
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Sworznie wahaczy (ponoć typowa usterka), zapieczone zaciski hamulcowe tylne (brak zamienników oryginał ewentualnie wątpliwej jakości regeneracja), wymiana wydechu ze względu na rdzę. No i najważniejsza wada samochodu "rdza" i tu jest tragedia, lecą nadkola, gnije spód, drzwi, właściwie cały samochód.
~felizz
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Przez 7 lat ne miałem poważnych usterek. Nie wiem, może pękający kolektor wydechowy, ale to i tak wymieniłem na 4-2-1 i już długo nie mam tego problemu. Może jeszcze rdzewiejące przewody hamulcowe, które po dobrej konserwacji jeszcze nie wymagają wymiany. No ale auto ma swoje lata.
~Yuri
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Jak się dba tak się ma, nie staną w trasie. Raczej daje znać co bedzie do wymiany, jak narazie to czysta ekploatacja świece, kable WN, łożysko tylne, akumulator, tarcze+klocki ale przez to że wiekszość rzeczy było lub jest jeszcze oryginalne
~Hubson
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Bez poważnych usterek. Silnik, skrzynia bez ingerowania. Przecieki zrobione we własnym zakresie. Ostatnio padła klima. Niestety trzeba wymienic kompresor klimatyzacji.
~kierass
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Niestety wypalona UPG po poprzednim użytkowniku, ale po naprawie tego samochód cieszy.
~samniewiemkto
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Tutaj jest podobnie jak przy drobiazgach. Wszystko działa jak na ten wiek i przebieg bardzo dobrze.
Honda Civic VI Liftback