Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.5i 114KM 84kW 1995-2001 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yuri
Liftback 1.5i 114KM 84kW
fajnie wchodzą biegi ale oprócz wstecznego ale to nie nowość w japończych, ja skróciłem lewarek o ok. 2cm i lepiej wbija sie biegi, minusem są zbyt długie przełożnia przez co dużo traci na tym potencjał silinka bo mamy na biegu 1-40, 2-110,3-160,4-210,5-195 ostatni bieg używany głównie do eko jazdy od 60-120km/h na trasie dobre ale do miasta czuć, że za długo sie wkręca. Najmocniejszy drugi i trzeci bieg w zależności jaką mamy predkość. Fajną...
~samniewiemkto
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Skrzynia działa bardzo płynnie, tylko ten nieszczęsny wsteczny... Czasem trzeba wrzucać na 2 razy. Podczas jazdy po prostu świetna. Pierwsze 3 przełożenia po prostu bajka, długie i mocne, 4 też niczego sobie. 5 bieg tylko do trzymania prędkości i ograniczania spalania. Daję 5 mimo tego wstecznego.
~felizz
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Przy 346 tyś. km. zajechałem tylko łożyska do końca, ale po wymianie na młodszą auto odzyskało wszelkie atuty komfortowej jazdy.
~wujek0227
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Skrzynia byłaby doskonała gdyby nie ciężej wchodzący wsteczny. Bardzo długie przełożenia dzięki czemu samochód stosunkowo mało pali.
~Hubson
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Długie przełożenia, czasami wsteczny nie chce wbić. Mimo to pozytyw. Zero problemów z usterkami.
~kierass
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Tu słychać nieco łożyska, zdarzyło mi się z dwa razy ,że trójka wyskoczyła.
Honda Civic VI Liftback