Lista ocen Honda Civic VI Liftback 1.5i 114KM 84kW 1995-2001 (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samniewiemkto
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Wspomaganie nie działa tak płynnie jak w nowych samochodach, ale i dobrze - dla mnie lepiej, samochód pewniej się prowadzi. Świetnie trzyma się drogi, pewnie za sprawą rozstawu osi. Zawieszenie jak dla mnie w sam raz Fabia jest ciut za twarda. Tutaj jest bardziej miękko ale w górnych granicach normy. Same plusy. Ostatnio testowałem zawieszenie w ciężkich warunkach, liczne remonty dróg, objazdy drogami, które...
~Yuri
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Prowadzi się bardzo dobrze, dość twardy przez co czuć go na tyle dobrze, że można sobie na wiele pozwolić. Faktycznie jak nie którzy zauważyli wspomaganie w mieście troche ?męczy? ale tylko przy małych prędkościach ale nie jest to wada jak na te lata. Trasy typu 400-500km przynajmniej mnie męczą, raczej auto na krótkie trasy niż długie
~wujek0227
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Układ jezdny jest doskonały. W zakrętach samochód trzyma się jak przyklejony. W zawieszeniu jedynym minusem słabe sworznie wahaczy, jeżeli zaczynają skrzypieć to natychmiastowa wymiana bo potrafią wylecieć.
~felizz
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Jak na miejskie auto do codziennego jeżdżenia wystarczająco dobry. Problem pojawia się gdy na ługu wystąpi jakaś nierówność. Wtedy tył lubi hmm.. robi coś dziwnego, jakby wynosi w bok.
~kierass
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Prowadzisię dość pewnie i przewidywalnie.
~Hubson
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Nie ma się do czego doczepić.
Honda Civic VI Liftback