Lista ocen Honda Civic VII Coupe (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Speedy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Z przodu bardzo dużo miejsca z tylu jak na coupe to już naprawdę dużo. Jednak max 4 pasażerów. Tylnie siedzenia są tak wyprofilowane ze na środku kanapy powstał garb na którym 5ty pasażer ma naprawdę niewygodnie. Co do siedzen przednich to muszę przyznać ze najwygodniejsze nie są. Słabe podparcie dla górnej części kręgosłupa i ledzwi powoduje ze trasy powyżej 500 km są naprawdę meczace.
~xzy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Dużo miejsca z przodu, a nawet z tyłu, gdzie kanapa jest w pełni funkcjonalna i nie ma tunelu środkowego (więcej miejsca na nogi). Konsola jest tak wcięta, że nie będzie wpijać się nam w prawe kolano. Spokojnie przewieziemy 4 pasażerów przez miasto, a 3 powinno wytrzymać dłuższą trasę.
~Majkelll85
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
Miejsca jest wystarczająco i z przodu i z tyłu. Mam 185 cm wzrostu i nie jestem kierowcą lubiącym jeździć z kolanami pod brodą a mimo to za mną usiądzie osoba dorosła i nie będzie mnie dziobać piszczelami...:) Problem z tyłu gdy zamontujecie fotelik dla dziecka, wtedy jest ciasno dla dwóch osób dorosłych.
~mt
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę że to coupe przód bardzo dobrze , tył 2 osoby wygodnie przejadą, byle nie bardzo wysokie bo z tyłu nad głową miejsca niewiele dla wysokich, wsiadanie do tyłu da się przeżyć , sprawdzałem osobiście,
~BigMajk
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
Jak to w coupetach z przodu wszystko wygodnie, z tyłu dwie osoby normalnej budowy wejdą, ale jazda dla nich nie będzie żadnym komfortem. O trzech osobach z tyłu nie ma mowy.
~Robert
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest sporo, z tyłu jest go trochę mniej, na nogi nie ma tragedii lecz jeśli chodzi o przestrzeń nad głową nie jest tak kolorowo.
~Daniel
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
W porównaniu do Megane z 2013r miejsca jest więcej zarówno z przodu jak i z tyłu. Autem można wygodnie przewieść 4 osoby choc rejestrowane jest na 5.
~Mały
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
Z przodu wszystko w jak najlepszym porządku. Z tyłu sporo miejsca na nogi ale wysocy kierowcy na nierównościach mogą obijać głowy o tylną szybę.
~Adrian
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Rewelacja jak na tą wielkość samochodu. Nawet w większych samochodach było mi ciaśniej.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Coupe
8,2
8,4
~kodzik99@wp,pl
Coupe 1.7 i 120KM 88kW
dużo miejsca z tyłu i z przodu tyle że siedzenie kierowcy się buja
Honda Civic VII Coupe