Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Honda Civic VII Coupe

Honda Civic VII Coupe
Lata produkcji: 2001 - 2005
Segment: Niższa klasa średnia
Siódma generacja modelu debiutowała w 2001 roku. Stylistycznie Civic VII zmienił się nie do poznania i w niczym nie przypominał swoich poprzedników. Wyróżniał się węższą i znacznie wyższą karoserią oraz krótkim przodem auta, co znacznie odbiegało od utrwalonego wcześniej sportowego wizerunku. Swoimi kształtami Civic nawiązywał raczej do rodzinnego minivana. W 2004 roku model został poddany face-liftingowi. Jego produkcja zakończyła się w roku 2005.
Powagosław

Mniej prototypowy, awangardowy i rewolucyjny niż jego poprzednik, to fakt. Ale chyba nikt rozsądny nie spodziewał się kolejnej rewolucji. Jest ewolucja, której kierunek jest jak najbardziej słuszny. To wciąż piękny samochód.

~Powagosław
Luzacjusz

Civic wciąż odróżnia się od reszty konkurencji i wygląda jak statek kosmiczny. Ale o ile poprzedni model był wehikułem z „Gwiezdnych wojen”, ten nadaje się do pierwszych odcinków „Star Treka”. Czyli krok w tył. Subtelny i ze smakiem, ale jednak w tył.

~Luzacjusz

Honda Civic VII Coupe – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Honda Civic VII Coupe

Podstawowe parametry Honda Civic VII Coupe
Liczba drzwi 2
Liczba miejsc 5
Średnica zawracania 10,4 m
Wymiary zewnętrzne Honda Civic VII Coupe
Długość 4438 mm
Szerokość 1695 mm
Wysokość 1399 mm
Rozstaw osi 2620 mm
Rozstaw kół - przód 1470 mm
Rozstaw kół - tył 1470 mm
Wymiary wewnętrzne Honda Civic VII Coupe
Odległość od siedziska przedniego do dachu 991 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu 899 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu 1341 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu 1336 mm
Wymiary bagażnika Honda Civic VII Coupe
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 365 l

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Honda Civic VII Coupe
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 131
Koszt ogólny 31,17 PLN
PB22.65 PLN
Wydatki serwisowe 34,40 PLN Pozostałe wydatki 9,79 PLN

Autodiagnoza Honda Civic VII

Liczba wpisów: 89
Spadek obrotów
dodał: Marcel, 4 lata temu
Witam Od jakichś 2-tyg mam problem z moim samochodem. Problem polega na tym, że np. wciskam pedał gazu obroty dochodzą do +/- 3000 i nagle wskazówka nie idzie dalej, a wręcz trochę spada, czuję jakbym nie miał "mocy". Próbowałem też ruszać na wysokich obrotach ok. 4000( czego zwykle nie robię). Auto prawie w ogóle nie rusza. Oddałem samochód do mechanika. Ja podejrzewałem, że to coś z dopływem paliwa, ale mechanik to wykluczył. Wymienili też świece. Podłączyli do komputera i nic. Nie wiedzą co mu jest. Dodam, że nie mam instalacji gazowej i tankuje tylko na sprawdzoną benzynę....
Skrzypienie kierownicy
dodał: ~Dejwid, ponad rok temu
W moim samochodzie, gdy pojeżdżę nim gdzieś z 20 minut lub z 5km, zaczyna skrzypieć kierownica podczas lekkiego skręcania, niezależnie od pogody. Najczęściej i najgłośniej jest jednak, gdy się rusza, hamuje i podjeżdża pod górkę (czyli, gdy ciężar idzie na przód), to podczas lekkiego skręcania kierownicą o jakieś 10 stopni, kierownica skrzypi strasznie, a czym dłużej się jeździ, to częściej i głośniej.
działanie wycieraczek, szyb
dodał: ~Mariusz, 5 lat temu
Wycieraczki przedniej szyby pracują jak chcą, bez względu na ustawienie trybu pracy, potrafią się zatrzymać w połowie szyby. Ponadto szyby przednie po zamknięciu przy użyciu trybu automatycznego całkowitego podnoszenia samoczynnie się opuszczają. Proszę o wskazanie przyczyn.

Publikacje o Honda Civic

Newsy o Honda Civic

Honda Civic VII Coupe