Lista ocen Honda Civic VII Hatchback (322) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrej88
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Diesle podobnej klasy nie licząc TDI spalają podobne ilości ropy około 8,5Lpo mieście to normalny wynik na auto tej klasy. Ceny jak ceny- można kupić zamienniki i wszystkie auta mają podobne ceny serwisowania.
~ewelka162222
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Spala mi ok.10 l gazu przy oszczędnej jeździe po \'zadupiach\' Auto dopiero co kupione, nie zdążyłam jeszcze wyjechać w trasę ... Zmieniłam rozrząd (350 zł + 150 zł robocizna)... Olej 120 zł...
~MandMs
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
to tak: - Zużycie paliwa: bardzo dobre( maksymalnie 6 l/100km ) - Cena przeglądów nie wiem do końca bo jeszcze nie robiłem narazie wymieniłme wszystkie filtry i olej to zapłaciłem 400zł
~Stefan Trójmiasto
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Zważywszy, że można tym autem porządnie przyspieszyć, spalanie w trasie na poziomie ok. 6 l/100km wydaje się w porządku. Mam stosunkowo spokojna nogę, więc uzyskuję często wyniki poniżej 6 l/100km.
~bartek
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
to lubię; nie mam gazu i nie zamierzam zakładać - minimalnie udało mi sie spalic na trasie 5,4 l/100km (jechałem w miarę normalnie, ok. 90-100 km/h, w zabudowanym ok. 50-60 km/h, na pokładzie 3 osoby i bagaż)
~jarek_86-86@tlen.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
nie przekracza 6,5 l na 100km nawet jak go cisne po mieście, na trasie bez problemu poniżej 5 nawet przy dosyc ostrej jezdzie dużo lepszy od konkurencji(golf,focus) jak na ta moc pali bardzo bardzo mało
~Kubuś
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Zużycie paliwa bardzo przyzwoite, średnio z klimą ok. 7 l/100km, przeglądy w Aso porównywalne z innymi markami aut tej klasy. Ceny części oryg. niestety dość wysokie, ale na ogół są zamienniki.
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
ekonomiczny jest bo diesel. 5-6,7L/100km. naprawy średnio zamienniki dobre, nie ma problemu z częściami, żadko sie kupuje, drogie oleje pełny syntetyk wchodzi 4,6L koszt około 275zł z filtrem.
~Michał - mgen@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Lepiej niż dobrze. W mieście przy dość żwawej jeździe w mieście wychodzi na luzie 8 litrów. W trasie jadąc dość szybko z klimą ~6,5 litra. Jak na bardzo żwawy benzynowy silnik jest super.
~Arek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
cen przeglądów jeszcze nie znam, zużycie paliwa mniej więcej takie jak się spodziewałem na trasie poniżej 6l. średnio mieszczę się ok. 6,5l. przy czym codziennie wyjeżdżam 60 km pozqa miasto
Honda Civic VII Hatchback