Lista ocen Honda Civic VII Hatchback (322) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 192 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JACEK035@INTERIA PL
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
ZUŻYCIE PALIWA KSIĄŻKOWE MIASTO OD7-8 9KRAKÓW.POPRZEDNIO NAPISAŁEM ŻEKOMPUTER OSZUKUJE -OSZUKUJĄ NA NASZYCH STACJACH BENZYNOWYCH -WŁAŚNIE WRÓCIŁEM Z ZAGRANICY I TAM O DZIWO NIE OSZUKIWAŁ
~Robert B
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
przy niższych prędkościach spalanie poniżej 6 ciu litrów. Wracałem z Chorwacji z bagażnikem na dachu, pięć osób, trochę bagażu i przy szybkościach rzędu 150-165km/h spalanie wyniosło około 9-10l
~Jakub
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Honda nigdy nie należała do drogich samochodów w kupnie czy utrzymaniu. Pieniądze się zaczynają kiedy chce temu autu wrzucić kilka sportowych części - choć też nie zawsze.
~Coyotek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Dzięki oszczędnej jednostce silnikowej można przeznaczyć pieniądze na inne cele przy samochodzie. Części nie są tanie, ale żywotność = niższe koszty przy usterce.
~Marcin
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Spalanie jest akceptowalne jak na taki silnik. Ceny części wysokie, w porównaniu do np. popularnych Golfów itp. Ale co z tego skoro prawie nic się w niej nie psuje :)
~sławekk
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Nie jest źle. Pasek rozrządu ok 1100 zł, olej - norma, wymiana tulei wahaczy + zbieżność - 400, świece NGO - standard, akumulator (nietypowy) - 250 zł. Chyba norma...
~Qwer
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Jeżdżąc ekonomicznie po dużym mieście na bardzo krótkich dystansach i głównie w korku mam średnio 6,7-7,4l/100km. Trasa do 110km/h z Krakowa do Gdańska 6,6l/100km. Czego chcieć więcej?
~dzosef
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wystarczy kropelka, to ważne w dzisiejszych czasach. Raz udało mi się na trasie zejść do 3,8l, nie przekraczałem 100km/h na trasie. Średnio 6 do 6,5 w mieście, 5 do 5,5l w trasie
~denver
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Jeżeli nie kręcimy auta na wysokie obroty, to przy normalnej jeździe bardzo przyzwoicie. 4 osoby plus bagaż, 100 km/h w trasie i spalanie ledwo na poziomie 8,3 litrów gazu.

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Człowiek
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
No cóż, za mało go mam, żeby moja ocena była tu obiektywna, niemniej jednak jak na to co wyprawiam po drogach Krakowa, spalanie które na razie mi wychodzi (8 litrów) jest wspaniałe! :D
Honda Civic VII Hatchback