Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartas
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Jest miejsce na kubek po lewej stronie od kierowcy. Jest obszerna kieszeń w drzwiach. Są dwa miejsca na kubki pomiędzy fotelami. Te miejsca są chowane w ciekawy sposób - wsuwamy je w głąb tunela środkowego i pojawia się głęboka wnęka na naprawdę spore przedmioty (wrzucę gopro, pojemnik na okulary, portfel a dalej mogę nasunąć na to uchwyty na napoje). Powyżej miejsce na telefon. No rewelacja, w aucie sportowym bym w życiu się nie spodziewał...
~Jądry
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Fotele bardzo wygodne, wszystko pod ręką. Nie jest to absolutnie limuzyna ale daje poczucie komfortu, dosyć sporo miejsca na nogi aczkolwiek z kolanami może być problem nawet u kierowcy. Z tyłu sporo miejsca i bardzo wygodna kanapa. Największa wada - brak wysunięcia kierownicy. Fotel odsunie się daleko ale jeżeli masz długie nogi to ciężko będzie Ci być pewnym za kierownicą
~domichal
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
co tu duzo mowic, samochod swietny i na codzien na dojazdy do pracy jak i do zabawy na torze. i tu, i tam sprawdza sie swietnie.
~CM Punk
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Wszystko jest na swoim miejscu,prostota i nieduża ilość przycisków i pokręteł ułatwia obsługę.
~C - TYPE R - rewelacja - polecam szczegolnie ze wzgledu na moc/codzienne koszty
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
wszystko tak jak trzeba + skrzynia biegow naprawde komfortowo umieszczona (szyba zmiana biegow - ok)
~mack88
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Jak dla mnie wszystko intuicyjne i pod ręką
bardzo przemyślane, wygodne
~totalor
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
przy takich osiagach malo pali
~Maciek
nic do zarzucenia
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
11,7
~nie wiem co tu wpisać wole pozostac anonimowy
brak miejsca/uchwytu na napoje
Honda Civic VII Hatchback