Oceny Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005

Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005

~Bartas
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Uwaga, mój model jest zmodyfikowany - wydech przelotowy, wcześniejsze uruchamianie VTEC, zimny dolot INJEN, lekkie koło zamachowe TODA, indywidualne strojenie Hondata K-Pro. Łącznie 227 KM i 235 nm. Jeździłem również autem o seryjnej mocy i odczucia co do elastyczności silnika pozostają niezmienne, u mnie są tylko mocniejsze. A poniżej ocena mojego samochodu: Petarda. Jest to najlepszy samochód w klasie (Hot hatch tego rocznika). Tego typu...
~Jądry
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Genialny samochód, świetny silnik. U mnie jednak spore odejście od serii, głównie w silniku. 238 koni, różnica względem serii która miała 196 koni spora. Niestety auto ze Szwajcarii więc pierwsze co padło to panewki. Wreszcie auto jest doprowadzone do dobrego stanu i nie ma się już o co martwić. Największy minus to spalanie. Poza tym słabe wygłuszenie. Jednak wszystkie wady znikają gdy zaczyna się tym autem cisnąć. Prawdziwie wolnossący...
~mack88
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Samochód ten ma swoje wady (jak każdy zapewne), ale mimo to uwielbiam go. Wg mnie w tej cenie nie kupi się nic lepszego. Wyścigowa charakterystyka silnika + ta skrzynia to super sprawa, jeżeli do tego zrobimy otwarty dolot to mamy też świetny dźwięk. No i uwielbiam jego wygląd, czasem lubię po prostu popatrzeć.
~x
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
type-R to troche inny civic.. czego innego sie oczekuje... jest genialny - jeździ bardzo sprawnie-szybko, wspaniale trzyma się drogi, straszy wiele innych dużo droższych samochodów... jest supeR.i zaskakująco mało spala jak na osiągi ;)
~domichal
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
auto sprawia mnostwo frajdy z jazdy umozliwiajac jednoczesnie codzienne przemieszczanie sie nie zuzywajac przy tym nadmiernych ilosci paliwa.
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
tylko dla fanatyków rewelacyjnego silnika, jako 2 samochód w rodzinie; z dzieckiem przeciez nie pojedziesz jak na torze, więc po co dla rodziny taki sprzęt.

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~totalor
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
dosyc fajny, zpodobal mi sie od pierwszego wyjzenia(milosc jak to mowia)
~ewerton1
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
civic type R niesamowite wrarzenie z jazdy , osiągi !!!!!!!
~sciejba
ma swoj ksztalt
~CM Punk
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Bardzo duża precyzja przełożeń,świetnie zlokalizowany drążek zmiany biegów (Skrzynia biegów)
Honda Civic VII Hatchback