Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005 (13) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartas
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Jasne, że drożej niż 'normalne' auta, ale w stosunku do konkurencji jest taniej. Nie mówię, że części są tańsze lub droższe - w sumie to nie wiem, bo nie porównywałem, ale to auto się nie psuje więc...wychodzi taniej :) I spalanie także jest relatywnie niższe wobec 'konkurencji' (umówmy się, to auto w klasie i roczniku nie ma konkurencji).
~mack88
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Chciałbym, żeby palił średnio 5 l/100km, ale jak chce się trochę szybciej pojeździć to nie ma tak łatwo. Średnio po mieście pali 11 litrów, na trasie raz zszedłem do 6,2 litra, ale to po zatankowaniu jakiegoś magicznego paliwa było, zwykle 7,2 l to minimum, ale mam tendencje do \"ecodrivingu\" w trasie. Jak się ostro jeździ to 13-14, a można i więcej!
~Jądry
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Spalanie. Ubytki oleju. Dwa największe minusy jeżeli chodzi o koszty. Często nie znajdziesz odpowiedniej części w hurtowni i pozostaje ASO które ceny ma ogromne. Ale bywa że kupisz używane od miłego Pana spod Zamościa :)
~nie wiem co tu wpisać wole pozostac anonimowy
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
spalanie powyżej wskaźników podanych przez producenta w trybie miejskim około 10 l na trasie około 8,5 ( trzeba brać poprawkę na klime i nie dotarty jeszcze silnik)
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
dośc dobrze, przy oszczędnym traktowaniu spala bardzo mało, po gazie do dechy w mieście łyknie nawet 12 litrów
~domichal
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
6cio biegowa skrzynia sprawia, ze samochod w trasie pali 7,5l, a przy predkosciach do 120km/h nawet mniej
~xaoo
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
spali tyle ile się wleje... a tak na poważnie zaskoczyło mnie małe spalanie. oczekiwałem więcej
~Maciek
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
pali sporo , jak cisne to jezdze od stacji do stacji, jak na osiagi to spalanie jest do przyjecia
~CM Punk
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Uważam,że spalanie nie jest olbrzymie,a to auto to nie diesel,więc musi palić.

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~C - TYPE R - rewelacja - polecam szczegolnie ze wzgledu na moc/codzienne koszty
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
przy tych osiagach idealnie, ceny przegladow jak w hondzie (drogo) czesci duzo
Honda Civic VII Hatchback