Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW 2001-2005 (11) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartas
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Hahaha wyciszenie...nie wiem jak w serii, ale mam zmieniony wydech i przy wyższych obrotach trzeba przerwać rozmowę. Ocena nie powinna być tutaj odczytywana przez Ciebie czytelniku jako zła bądź dobra, raczej brak oceny - dla mnie głośność w tym aucie to zaleta; jeśli ktoś będzie się spodziewał hałasu na zewnątrz a ciszy w środku to prawdopodobnie będzie zawiedziony - mówię prawdopodobnie, bo nie wiem jak sprawa ma się w przypadku seryjnego...
~domichal
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
zaskakujaco dobre, nic nie skrzypi, nie stuka (to akurat standard o ile pilnuje sie bushingow - sorry, nie znam polskiej nazwy - chodzi o gumowe elementy zawieszenia, a glownie stabilizatorow) silnika na nizszych obrotach nie slychac, na wyzszych oczywiscie slychac, w koncu to type-r :)
~Jądry
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Ja nie wiem czy to tylko w moim czy nie, ale bardzo słabo z wygłuszeniem, na autostradzie przy 180 trzeba się naprawdę drzeć do pasażera, ale z przelotowym wydechem mozliwe że to normalne :D
~mack88
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Do 120km/h jest w porządku, powyżej tej prędkości już ciężko się rozmawia w środku.
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
nie oczekujmy od sportowca wyciszenia, ale brzmienie silnika jest powalające
~xaoo
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
radio nie potrzebne.. jest VTEC.. to nie jest samochód wygodny i cichy.. to ma 200KM
~foreksz
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
tak jak powinno byc. zero wyciszenia, silnik ryczy, a lancuch gwizdze.
~CM Punk
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
Nie jest cicho,ale sportowe auta zazwyczaj są głośne.
~C - TYPE R - rewelacja - polecam szczegolnie ze wzgledu na moc/codzienne koszty
raczej glosno - ale TYPE R to TYPE R

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
Hatchback 2.0 16V Type R 200KM 147kW
slychac rasowy dobry dzwiek ukladu wydechowego , achhhhhh
Honda Civic VII Hatchback