Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 2001-2005 (45) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grze$
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jesli ktos chce miec frajde z jazdy samochodem, to polecam. Przy tej pojemnosci pozostali konkurencji (golf, peugeot 307, opel astra) pozostaja daleko i na dodatek nie maja szans dogonic... Jedynie toyota corolla daje rade (ma wiekszy o 5 KM silnik). Co do silnika to nie mozna o nim nic zlego powiedziec.
~Tadeusz
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przyjemny kokpit. Wrażenie przestronności. Wygodny fotel. Bardzo dobra zwrotność. Po fieście to chyba nawet trochę lepsza. Bez problemu zawracam i parkuję. Dobry bagażnik i pomysł z podnoszeniem tylnych siedzisk. Sprwdziły się. Już zabierał bagażu jak mała ciężarówka.
~amal
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
natychmiast trzeba zmienić zegary tablicy rozdzielczej. Nie chodzi o ich kształt, który jest do przyjęcia, lecz w świetle dziennym są wogóle nieczytelne!!!!!!!!! To nieeleganckie żeby Honda zrobiła taki błąd i nie przyznała się jeszcze do niego przepraszając swoich klientów.
~km@data.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
To mój 13 samochód ale z żadnego nie byłem tak zadowolony jak z tego nie wyłączając mercedesów, peugeotów, fordów, daewoo i opli (nie mówiąc o fiatach i polonezach) którymi poprzednio jeździłem. W swojej klasie to optymalna mieszanka jakości, ekonomiki i walorów trakcyjnych.
~ROCH
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
no cóż: Nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy - a to bardzo wkurza szczególnie na poskich nierównych drogach. Jedna uwaga krytyczna: nie ma żadnych przyrządów do postawienia sobie jakiejś puszki czy butelki napoju. Japończyk jednak umie zrobić wozik jak marzenie
~telkontar@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
po 15 tys. skrzypi zawieszenie na muldach, pukanie w silniku wymaga wymiany czesci w zawieszeniu co 10tys., sprzeglo skrzypi caly czas, w skrzyni biegow po 80 tys. wymiana kilku zębatek BO SIĘ ZUŻYŁY!, a na koniec W CZASIE JAZDY ZAPALIŁ SIĘ!
~Olki
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto niezawodne, wygodne, dość oszczędne, pare drobnych niedociągnięć: brak termometru, el. sterowania i podgrzewania lusterek, drugiego biegu tylnych wycieraczek. Poprzednio miałem Hondę (Civic 1.6) i następną też kupię - chyba Accord.
~nurek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Honda Civic 1,4 jest to samochód dla ludzi oszczędnych te 83 konie do jazdy w cyklu miejskim ok dla 4 osób.Spalanie na trasie przy regulaminowej prędkości 5,3 a jak się depnie około 130 to 6,4 miejsca wystarczająco.
~rdworzak@gmail.com
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto kupiłem przez przypadek, nigdy nie myślałem o zakupie hondy, ale kampanie marketingowe też jakieś takie blade, ani słychu ani widu. Ale następne auto jakie kupię to będzie napewno Honda
~Maciek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Dobry, łatwy w obsłudze, mało awaryjny, bardzo ekonomiczny i przestronny kompakt. Gdyby był cichszy na wysokich obrotach i miał nieco mniejszy promień skrętu, byłoby doskonale.
Honda Civic VII Sedan