Lista ocen Honda Civic VIII Coupe (36)

~Pilu
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Pierwszy raz mam Honde i jestem miło zaskoczony. Wcześniej miałem auta francuskie - tandeta nie polecam wiecej czasu spędzałem w serwisie niż na trasie! Przymierzałem się do kupna Skody Octavi 2, ale po przejechaniu ze znajomym kilkudziesięciu km rozczarowałem się bardzo tandeta wszystko trzeszczy. Silnik jest ok, ale wykończenie beznadziejne.
~TOMEKSOBOLEWSKI@OP.PL
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
WRAZENIE TANIEGO AUTA, SLABE PLASTIKI I SPASOWANIE, USTERKI, MAM TEGO DOSC I JUZ ZAMOWILEM CR-V BO JEDNAK LUBIE HONDE (WCZESNIEJ MIALEM ODYSSEY ´03 PRZEJECHLEM PONAD 170TYS/KM - PERFEKCJA)
~Użytkownik
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Super silnik, bardzo elastyczny i 6 biegów to jest to! (Silnik)
3,3
~klufin
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
podatny na powiewy wiatru, trudno utrzymać kierunek jazdy.przy 4 osobach i zakupach w bagażniku tylne zawieszenie DOBIJA ŻE STRACH JECHAĆ, BRAK amortyzacji. (Układ jezdny)
~Darek Gdynia
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
kolumna srodka (MP3 + klima) nagrzewa sie - moim zdaniem jest to blad konstukcyjno-projektwy modelu (Wentylacja i ogrzewanie)
~andkas@interia.pl
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Ogólnie jest OK. Wygląd, trakcja, napęd, ergonomiczność wykonania, tylko te plastiki według mojej oceny to po prostu porażka.
~Krzysztof.9405663@pharmanet.com.pl
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Uważam iż jest to bardzo tani samochód. Tańszu od Kia czy od skody. Jestem posiadaczem Civica w wersji Executive (Xenony, dwustrefowa klimatyzacja, szklany dach). W salonie Kia powiedzieli mi, iz taki samochód bez xenonów i z węższymi oponami z silniem 143KM bedzie kosztował 78tys. Skoda podobnie. Brakuje mi tylko wejścia USB oraz podgrzewanej przedniej szyny (jak w Fordzie).
~Tomek/Gdynia
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jest to mój trzeci Civic i uwazam,ze najlepszy jakosc wykonania i prowadzenie tego samochodu to jak przyjemna zabawka polecam.
~gwidon
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Niebanalna stylizacja, obszerne i ciekawie zaprojektowane wnętrze i ogromny bagażnik, nowoczesne silniki, nienaganne wykończenie, sztywna karoseria, dobrze zestrojone zawieszenie, bezpośredni układ kierowniczy, podnoszone siedzisko i składane oparcie kanapy, bogate wyposażenie
~Allvaro
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Ogólnie widoczność jest dobra ale do tyłu słaba lecz mam czujniki cofania i wcale mi to nie przeszkadza...:-) (Widoczność)
Honda Civic VIII Coupe