Oceny Honda Civic VIII Coupe

Oceny Honda Civic VIII Coupe – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic VIII Coupe

~merh
Honda Civic VIII
Świetny samochód. Dynamiczny, zwrotny, ekonomiczny. Jedyny mankament to twardo zestrojone zawieszenie - na wybojach ma się wrażenie jakbym podróżował wozem drabiniastym (może to dlatego, że wcześniej jeździłem mercedesem). P.S. Raczej dla młodej osoby.
~FIUTEK
Honda Civic VIII
dość drogie jak na swój segment ale w standardzie jest wszysto co jest mi potrzebne, astre III w tych pieniądzch miałbym o wiele biedniejszą. Samochód który łączy zacięcie sportowe z rodzinnym o potężnym bagażniku samochodem rodzinnym. Trafiłem w 10. Polecam.
~Krzysztof.9405663@pharmanet.com.pl
Honda Civic VIII
Uważam iż jest to bardzo tani samochód. Tańszu od Kia czy od skody. Jestem posiadaczem Civica w wersji Executive (Xenony, dwustrefowa klimatyzacja, szklany dach). W salonie Kia powiedzieli mi, iz taki samochód bez xenonów i z węższymi oponami z silniem 143KM bedzie kosztował 78tys. Skoda podobnie. Brakuje mi tylko wejścia USB oraz podgrzewanej przedniej szyny (jak w Fordzie).
~gwidon
Honda Civic VIII
Niebanalna stylizacja, obszerne i ciekawie zaprojektowane wnętrze i ogromny bagażnik, nowoczesne silniki, nienaganne wykończenie, sztywna karoseria, dobrze zestrojone zawieszenie, bezpośredni układ kierowniczy, podnoszone siedzisko i składane oparcie kanapy, bogate wyposażenie
~Andi (andiww@op.pl)
Honda Civic VIII
Dla mnie jest to samochod niemal idealny. To połączenie stylu, elegancji i sportowego charakteru. Auto pieknie sie prezentuje (kolor deep bronze pearl) i naprawde robi wrazenie. Dosc dynamiczny silnik i doskonale, sportowe prowadzenie pozwala cieszyc jazda.
~franz
Honda Civic VIII
auto cieszyło mnie 2 tygodnie dopuko niezauwazyłem,ze przedni zderzak odchodzi od reszty karoserii i podobnie szklany tylny spojler w sposób przypadkowy przyklejony fatalne spasowaniestraciłem szacunek do marki honda moze dlatego ze składali go rodacy w Angki

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pilu
Honda Civic VIII
Pierwszy raz mam Honde i jestem miło zaskoczony. Wcześniej miałem auta francuskie - tandeta nie polecam wiecej czasu spędzałem w serwisie niż na trasie! Przymierzałem się do kupna Skody Octavi 2, ale po przejechaniu ze znajomym kilkudziesięciu km rozczarowałem się bardzo tandeta wszystko trzeszczy. Silnik jest ok, ale wykończenie beznadziejne.
~jaco3691@interia.fm
Honda Civic VIII
Super zabawka , która spełnia rolę również użytkową . Jeżdżenie nie jest w niej tylko pustym obowiązkiem ale i przyjemnością.
~andkas@interia.pl
Honda Civic VIII
Ogólnie jest OK. Wygląd, trakcja, napęd, ergonomiczność wykonania, tylko te plastiki według mojej oceny to po prostu porażka.
~Tomek/Gdynia
Honda Civic VIII
Jest to mój trzeci Civic i uwazam,ze najlepszy jakosc wykonania i prowadzenie tego samochodu to jak przyjemna zabawka polecam.
Honda Civic VIII Coupe