Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Coupe

FIUTEK, 16 lat temu
Silnik 1.8 i 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 2007
Honda Civic VIII Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
dość drogie jak na swój segment ale w standardzie jest wszysto co jest mi potrzebne, astre III w tych pieniądzch miałbym o wiele biedniejszą. Samochód który łączy zacięcie sportowe z rodzinnym o potężnym bagażniku samochodem rodzinnym. Trafiłem w 10. Polecam.
znakomite przyśpieszenie jak na silnik bez doładowania i pojemności 1.8 na dwójce jechałem 104km/h
bardzo elastycza na 6-ce można jechać nawet 50km/h i nie szarpie
rewelacyjnie trzyma się jezdni a wchodzenie w zakręty przy dużych prędkościach to miodzio , żeby tylko były lepsze drogi to by dopiero pogrzał
widoczność przez tylną szybę zupełnie przyzwoita a spojler skutecznie chroni oczy przed światłami samochodów jadących z tyłu
wszystko pod ręką, czytelne wyświetlacze, twarde ale wygdne nie zapadające się fotele przednie, człowiek nie fruwa po kabine
pięknie odparowuje szyba przednia, grzeje i chłodzi tak jak powinno być w tej klasie samochodów
wbrew pozorom(bryła nie wygląda z zewnątrz na tak obszerną) samochód jest wyjatkowo przestrzenny
w tej wersji przy wysokich obrotach (5000-6800) dość głośno mruczy- lubię to
średnio bez ściemy a lubię przycisnąć na komputerku wykazuje 6.8litra co do przeglądów i napraw to jeszcze nie wiem, prawdopobnie przegląd około 1000 zł.
wysoka jakość dobra cena
nie zauważyłem