Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~akdark
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
To było kolejne miłe zaskoczenie. Z zewnątrz niewielki samochód, a w środku jak w limuzynie klasy średniej. Miejsca więcej niż w Avensis. Z przodu może być jedynie wrażenie bycia otoczonym przez kokpit ale tak miało być i to jest świetne wrażenie.Dla pasażerów również dużo miejsca, także tych z tyłu, kolana się mieszczą. Tylko osoba z przodu na fotelu pasażera musi trzymać nogi bardziej z przodu, a nie z piętami pod fotelem, bo tam jest...
~kliczek
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
W stosunku do innych samochodów w klasie kompaktów 5d - przód mniejszy niż średnia w klasie, ale dla faceta w moim wzroście 190cm - jest dobrze, Pasażerowie z tyłu - nie wiem czy jest jakoś konkurent z większym wnętrzem dla pasażerów tylnych siedzeń. Bagażnik ogramy i ustawny. Siedzenia składają się opuszczając siedzisko - więc tworzą idealnie płaska podłogę, do tego Honda ma asa w rękawie - to magiczne siedzenia, które można ustawić do pionu...
~przemo
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
zastanawiałem sie nad kupnem forda focusa, citroena c4, toyota corolla i mimo że civic wygląda z zewnątrz najmniejszy w środku jest nawięcej miejsca. Mam 185cm wzrostu i po odsunięciu siedzenia przedniego do wygodnej pozycji dla kierowcy z tyłu sporo miejsca na nogi. Jedynie z tyłu zagłowek jest niepotrzebny bo dosięgam głową dachu :) Tylny podłokietnik na pewno umili podróż pasażerom. W 5 osób nie radze - stanowczo wygodny samochód dla 4
~KonanekAD
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Może nie jest to tak rozplanowane jak A klasa względem miejsca wewnątrz do rozmiarów ale myślę, że jest na prawdę dobrze. Wewnątrz jest na prawdę sporo miejsca, płaska podłoga z tylu daje ogrom miejsca, a magic seats pozwalają zmienić to autko w niemalże dostawcze
~Andrzej
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jak już wspomniałem jest bardzo dobrze, zarówno z tyłu jak i z przodu. Bardzo dużo miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu, trochę mniej na głowę ale do 185cm nadal nie jest żle. Z przodu wszystko jest jak najbardziej ok, bardzo szeroka kabina. Siedzenie kierowcy regulowane w pionie, regulowana kierownica. Tylko regulowanie nachylenia oparcia niestety skokowe, jednak da sie to jakoś przeżyc.
~Michał
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jeden z bardziej przestronnych kompaktów- bardzo wygodnie mogą jechać cztery osoby o wzroście 180-190cm. Świetny patent składania tylnej kanapy- siedzisko można postawić na sztorc i przewozić wysokie rzeczy. Bagażnik chyba największy w klasie. Świetne siedzenia i bardzo przyjemny welur. Bardzo wygodne podłokietniki- kierowca czuje się otoczony, co ja bardzo lubię
~Johnny
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Miejsca jest sporo jak na taki niepozorny kompakt, więcej niż w Golfie 5 i 6 oraz Skodzie Octavi. Miłe zaskoczenie, zwłaszcza z tyłu duża ilość miejsca dla pasażerów do tego składane siedziska i miejsce pod nimi. Bagażnik też duży, największy w klasie a po złożeniu oparć robi się kombi.
~JaroPZN
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
I tutaj wielki plus dla Hondy bo na tak małej przestrzeni jest na serio dużo miejsca. 4 osoby do około 185cm siedzą całkiem wygodnie. Tylne drzwi małe to fakt ale taki urok pięknej sylwetki. Bagażnik jest duży. 3 osoby, 3 walizki, łóżeczko, wózek, wszystko się mieści. Jestem pod wrażeniem.
~Mobilfun
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto bardzo przestronne i wygodne, fotele mimo że twarde są świetne dobrze trzymają oraz są komfortowe, bagażnik jak na auto kompaktowe dość duży. Do tego samochód super praktyczny, tylne fotele zarówno można tradycyjnie złożyć na płasko jak i podnieść siedziska ( magic seats)
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
7,4
~Zaran
Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Byłem w szoku jaki ten samochód ma miejsca szczególnie z tyłu. Mam 190cm wzrostu a dalej za mna jest miejsce na nogi. jak siedzi s przodu niewysoka osoba to z tyłu jest juz przestrzeń ogromna. na głowę z tyłu dla mnie jest jeszcze spory zapasa więc wszystko jest świetnie.
Honda Civic VIII Hatchback 5d