Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (83) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radomirrr@poczta.fm
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie przerabiałem tego auta w upały, ale jeździłem w mrozy - automatyczna klima, ustawia się temperaturę i po chwili jest milutko. Brakuje klimy trój dzielnej albo choćby du dzielnej, ale to tylko klasa niższa średnia.
~biała
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam problem z ogrzewaniem. Temperatura nastawiona automatycznie działa po ok. 40 min, jazdy. Wcześniej nawet przy nastewieniu na 16 stopni jest ukrop. W autoryzowanym serwisie po przeglądzie nie stwierdzono wady.
~Maciek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zimą grzeje - latem chłodzi. Wydajnie i dość szybko. Działanie klimatronika nie zawsze jest takie, jakiego by się oczekiwało, ale zawsze można przejść na tryb ręczny. Przy deszczu trzeba odparowywanie wspomóc klimą.
~king
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Na razie żadnych niedoskonałości nie stwierdziłem- obecne opady deszczu ze śniegiem pozwoliły ocenić wentylacje.Nic nie paruje. Ogrzewanie jest także OK Ponadto fabryczny elektryczny szyberdach także jest bardzo przydatny
~stiven
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
ale jest male ALE... Pol roku po zakupie auta okazalo sie,ze skraplacz jest uszkodzony,potem okazalo sie,ze sprezarka tez nie dziala.Jednak w ramach gwarancji usterki te zostaly usuniete i teraz nie narzekam.
~rat4
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogrzewanie działa szybko podgrzewane siedzenia przydają się na mroźne poranki. Szyby szybko odparowują po włączeniu klimy, ogrzewanie szyb i lusterek bardzo szybkie. Ciepło też pojawia się szybko.
~moris0
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
nawiew na przednią szybę ekstra, specjalny przycisk, poza tym nagrzewa się w miarę dobrze, na nawiewie wewnetrznym powietrza nie da się jednak jechać dłużej bo robi się jakoś tak duszno
~Lubiat
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wentylacja i ogrzewanie działa bardzo dobrze. Sprawdzałem zimą i latem.(kupiłem pod koniec lutego 2006 i były wtedy silne mrozy). Zimą znacząco zwiększa sie zużycie paliwa. Około 9 litrów w mieście.
~Adam
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogrzewanie zarówno jak chłodzenie na najwyższym poziomie. Przy welurowych fotelach zbędne okazuje się podgrzewanie foteli w zamian za to wolałbym czujniki cofania.
~Smoq
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bardzo dobrze wszystko działa. Przycisk szybkiego odparowania przedniej szyby - rewelacja. Po zimie klima mi się zakisiła nie wiem czemu - jadę do ASO za tydzień sprawdzić to.
Honda Civic VIII Sedan