Oceny Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting

Oceny Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting

~Żuwarski
Honda Civic X
Japoński kompakt. Jakość materiałów niska (z japońskich wyższą jakość ma Mazda, a nawet Toyota). Spasowanie niezłe. Zawieszenie bardzo dobre (szybkie), aczkolwiek głośne. Jakość serwisu przeciętna lub niższa niż przeciętna.
~Piotrek
Honda Civic X
To moja pierwsza Honda wybrana po dokładnym przeanalizowaniu innych ofert od innych dealerów samochodów osobowych. Ocena zleży od tego na co dany użytkownik zwraca największą uwagę. Ja zwracam na silnik i pod tym względem Honda wypada ponadprzeciętnie dobrze. Auto "fruwa" po autostradzie i nie jest zbyt paliwożerna w mieście. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Polecam. Przyspieszenie git;)
Honda Civic X
Ostatnia niehybrydowa honda civic. Ma kilka wad, ale ogolnie to swietne auto, z prawie nieograniczonymi mozliwosciami mocowo-trakcyjnymi. Najwieksza wada sa fotele, choc teraz w elektryce troche lepiej, mogly by byc bardziej sportowe do wersji sport plus az sie prosi. Ale sama jazda autem to poezja precyzji i techniki, i to przy szokujacym wrecz spalaniu.
~Robert
Honda Civic X
Bardzo fajny samochód. Dla mnie wszystko ok. Moja 3 honda.
~mobilek
~Wojtas919
Honda Civic X
Lakier szybko się rysuje ale po zabezpieczeniu ceramika wygląda obłednie (Karoseria)
~Robert
Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting