Oceny Honda Civic X Hatchback 5d Type R

Oceny Honda Civic X Hatchback 5d Type R – wybierz silnik

Najnowsze oceny Honda Civic X Hatchback 5d Type R

~jaro
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Podobno jestem rekordzistą Polski jeśli chodzi o przebieg TYPE R X generacji. Głównym kryterium przy podejmowanie decyzji o wyborze tego typu samochodu było to, czy oprócz walorów sportowych będzie on posiadał również normalne walory użytkowe, Słowem, czy nie będzie "urywał głowy" np. w czasie jazdy po bruku. Skoro jako 50 latek mogę nim pokonać dystans 1500 km i normalnie chodzić bez uszczerbku na kręgosłupie, tzn., że powyższy warunek został...
~Damian
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Auto które odtrącać może jedynie swoim ekstrawaganckim wyglądem. Jeśli komuś się podoba taka stylistyka nadwozia będzie zadowolony, jestem pozytywnie zaskoczony autkiem. Osobiście nie wyobrażam sobie po 3-ch latach użytkowania auta posiadania innej maszyny.
~Tomasz K.
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Fenomenalny samochód. Przed zakupem brałem pod uwagę również Mercedes A45 AMG, Audi S3, Focus RS, Golf R. Wszystkie testowałem. Type R ma to coś, czego nie mają inni. Już jak usiadłem pierwszy raz za kierownicą, nawet bez odpalenia silnika, poczułem ducha prawdziwego hot hatcha.
~p.p.
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Samochód ideał. Zero problemów. wymiana oleju, filtrów, klocków i tarcz.
~p.p.
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Samochód ideał. Zero problemów. wymiana oleju, filtrów, klocków i tarcz.
~Tomasz
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Civic type r to auto na wypady do szybkiej jazdy po torze z opcja przewiezienia rodziny na wakacje i zrobienia przeprowadzki ...hmm a moze na odwrót? Sprawa indywidualna;)
3,3
~Piotr
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Jak do tej pory najgorsze auto jakie posiadałem. Kiepska jakość wykonania zabija cała frajdę z jazdy jaką potrafi dać ten samochód. Nigdy więcej nie zdecyduję się na zakup tej marki.
~m6aa6t6i
Honda Civic X Hatchback 5d Type R