Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (77)

4,1
~Marcin
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Samochód piękny i super się prowadzi, ale sprzedawany jest wadą. Hamulce piszczą już po tygodniu użytkowania, a serwis twirdzi, że tak ma być. https://youtu.be/ZTJahLK45eQ.
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Troszkę (ale niewiele) opóźnia. jednak i tak jest bardzo bardzo dobrze. Jedyne co mnie zastanawia to jak będzie trwała (Skrzynia biegów)
~Martyna Su
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Linia nadwozia jest bardziej dynamiczna w porównaniu do poprzedniczek, dzięki czemu auto jest niższe. Silnik może nie jest rakietowy, ale stylistyka i inne układy nadrabiają. Fajna opcja to możliwość przełączenia amortyzatorów do trybu dynamicznego z normalnego - świetne wrażenia z jazdy. Na Motocaina spotkałam się opinią, że jest nieźle ale mogłoby być lepiej. Moim zdaniem, mogłoby być lepiej, ale dla mnie akurat możliwości tego modelu są...
~Marek
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Doskonale prowadzenie, obsługa, dynamika, płynność i stabilność akcji. Bardzo dobry interfejs nawigacji.Nieco skomplikowana obsługa wszystkich czynności, ale po pewnym czasie daje się to opanować, ponadto wiele nastawień intuicyjnych. Fajne zgranie ekranu nawigacji z zegarem kierowcy. Piękny wygląd w białej perły. Bardzo gustowny kokpit. Funkcjonalne przyciski, dotykowy ekran. Nie jest jednak samochód dla napalonych młodziaków wyrywających na...
~sqx32
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Najbardziej dojrzały civic w historii. Fenomenalne prowadzenie, zaskakujący silnik.
~Emilia
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Ich habe einen Honda Civic X 1.0 aus 2017 gekauft. Nach vier Jahren Motorschaden, Motorblock beschädigt, Kratzer am ersten Zylinder, die Reparaturkosten betragen 10.000 Euro, das Auto ist außerhalb der Garantie. Ich wurde getäuscht. Ich werde nie wieder eine Honda kaufen. Ich blieb ohne Auto, ohne Geld, ich habe all das investierte Geld verloren. Honda tut dies nicht, um dem Kunden so hohe Reparaturkosten zu hinterlassen. (Silnik)
~Paweł
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Powiem tak: Do 90 tys zł auto zamiata wszystko pod dywan. Dosłownie. Nie kupić nigdzie indziej za tą kasę 182KM i takiego prowadzenia. Co mnie wkurza? A raczej wkurzało... tapicerka i plastiki no cóż... nie rozpieszczają. Coś mi rezonowało na zimnym silniku i wychodziłem z siebie aż w końcu znalazłem dwa plastiki i odseparowałem. Miałem poprzedniego gena i osiągi bez porównania lepsze poprzez turbo. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Super tata
Hatchback 5d 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Auto godne polecenia. Konfiguracja 1.6d + 9 biegowy automat sprawdza się świetnie :) (Wentylacja i ogrzewanie)
3,7
~miras
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
jedna gwiazdka bo gnije i zżera ją ruda w oczach. Co ta honda odpierdziela, dlaczego nie potrafi w XXI w. zabezpieczyć antykorozyjnie blachy. Czy to ku...a takie trudne, zapłacę więcej kupując honde ale na litość boską zabezpieczajcie hondy czymkolwiek bo to az boli ze po 3 latach podwozie jest rude. Cała reszta mimo kilku pierdółek które utrudniają eksploatację, jest na wysokim, poziomie.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojciech
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy Civica nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
Honda Civic X Hatchback 5d