Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (77)

~Kasia
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mam to auto w kolorze czarnym od prawie dwóch lat. Na tą chwilę nie chciałabym innego. Jest żwawe, zwraca uwagę, gdyż mało ich na drogach. Wymieniana była uszczelka jakas od skrzyni biegów (automat). Poza tym bez problemów. Trochę małe wyciszenie i słaba widoczność, co nadrabia kamerka z tyłu. Nisko, ale nie za nisko na nasze drogi ;)
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Auto rewelacyjnie się prowadzi, wygląda agresywnie i sportowo. Szczególnie wersja Sport i Sport +
~Piotr
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Ładny sportowy wygląd, wyróżniający się na tle konkurencji
~Mikołajczyk
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
mam go 1 miesiąc wszystko jest w porządku ale jest duży problem ze światłami przód i tył . po prostu lamy są zaparowane honda tłumaczy że tak ma być.To wstyd żeby całkiem nowym samochodzie była taka usterka .Nigdy nie spotkałem się z podobnym problemem.
~Robert
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jak na mój styl jazdy auto pali 8.7 litra. W mieście około 8.5 na trasie 9 głównie dlatego że jeżdżę dynamicznie i nie oszczedzam specjalnie na spalaniu. W mieście przepisowo i w granicach rozsądku. Mam skrzynię automatyczna ale nie było takiej opcji do wyboru ;) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~DAWID
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
pierdoły typu trzeszczący plastiki usuwane od ręki przez ASO (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Świetne w mieście, świetne w trasie
~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Skrzypiące elementy wnętrza. Nie do usunięcia przez serwis. Trochę wstyd jak się kogoś wiezie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~.

Usterki Honda Civic X