Lista ocen Honda Civic X Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW 2017-2019 (27) - Karoseria

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
I tutaj największy minus. lakier cienki i wrażliwy na zarysowania ale tego się spodziewałem. Najgorsze to falowanie przedniej maski przy jeździe około 100 k/h i mijaniu na drugim pasie jazdy auta ciężarowego. Wygląda to tak jak za chwilę maska miała by się urwać. Przy pierwszych objawach zatrzymałem się i sprawdzałem czy paska jest dobrze zamknięta. Na forum Civic znalazłem inne opinie potwierdzające moje spostrzeżenia. Będę jechał do serwisu,...
~civic driver
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Kolor (polished metal) wybrałem świadomie więc mi się podoba :) Metalik, fajnie wygląda w słońcu. Do tego współgra z elementami chromowanymi których jest trochę. Mam nałożoną warstwę ceramiczną, odpycha wodę (po myciu kropelki wody jak na tłustym). Fajne światła, ich wzór. Ledy. Zwłaszcza te z przodu. Felgi 17tki w ciekawym wzorze i niskoprofilowe opony, wygląda zadziornie. Mam nadzieję że dobrze zabezpieczone przed korozją :)
~Waldemar
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Słaba trwałość powłoki lakierniczej. Odpryski lakieru od małych kamyczków widoczne zwłaszcza na pokrywie silnika i na przednim pasie ozdobnym. I to pomimo tego że po wyjeździe z salonu pokryłem całość ceramiką. Lakier bardzo wrażliwy na otarcia. I największa porażka inżynierów Hondy - falująca pokrywa silnika przy prędkościach autostradowych. To nie powinno się zdarzyć.
~Waldek
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Lakier póki co się trzyma, wlidoczne od dołu lekkie rdzewienie na sprawach, ale to podobno normalne. Blacha cienka, jednak podatka czasem na zarysowania i tym bardziej na wgniotki. Od dołu przy 130 km/h furkocze jakaś "tacka" niby osłonka pożal się Boże. Ludzie!Po co mi to było!
~Afli
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
3 lata i 0 rdzy czy odprysków. Dobrze spasowane elementy. Piękne kształty o doskonałych proporcjach. Oczywiście mankament to miękki japoński lakier. Doradzam powłokę ochronną lub folie i jeszcze 3 właściciel będzie miał auto jak nowe i będzie płakał przy sprzedaży.
~szwechlo
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Piękna sportowa linia, design auta bardzo mi odpowiada, ulepszyłem go dodatkowymi listwami z pakietu sportowego - są rewelacyjne. Samochód wyglada tak, że równie dobrze mógłby kosztować 2x tyle. Jedyny problem to lakier, który ma potencjał do tego, aby się rysować.
~pimp202
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Niestety Honda tradycyjnie wyposażyła samochód w szczątkowe ilości lakieru. Cienki i bardzo podatny na zarysowania. Lekko falująca maska podczas szybszej chyba tylko groźnie wygląda. Nie słyszałem o tym, żeby miało to poważniejsze konsekwencje.
~mdnm
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Design świetny, największy atut. Niestety lakier niesamowicie wrażliwy, postawiłem na dachu na chwilę karton z zakupami, ściągając go lekko przejechałem po lakierze (bez jakiegoś piasku pod kartonem) i już widoczne ślady - na stałe.
~Gruby
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
do jakości powłoki lakierniczej już się przyzwyczaiłem, dlatego zabezpieczyłem nadwozie i tapicerkę. Blacha coraz cieńsza na tych civikach, ale mam to w nosie ważne, że w testach Euro i IIHS wypada dobrze
Dziennik kosztów dla Honda Civic X Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
~Ambro
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jeśli masz więcej niż 50 lat to proponuję SUVa, jak to Civic, jest nisko więc to mój ostatni tak nisko zawieszony samochód. A jeśli chodzi o karoserię to zwraca uwagę na ulicy.
Honda Civic X Sedan 4d