Lista ocen Honda Concerto (79) - Widoczność

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mintaj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przód: nisko schodzący parapet, nisko schodząca pokrywa silnika, duża przednia szyba z wydajnymi wycieraczkami -- bez zastrzeżeń. W autach z jasną wersją tapicerki parapet potrafi odbijać się w szybie, co jest uciążliwe. Boki: Kąt nachylenia przednich słupków jest tak dobrany, że patrząc w prawo mamy martwy punkt na wysokości ... znaków drogowych i sygnalizatorów na przejściach dla pieszych. Tył: wymaga przyzwyczajenia i nieco wprawy. Z...
~prado
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Generalnie ok denerwują mnie dwie rzeczy : po pierwsze słupki z przodu zawsze zasłaniają mi światła gdy stoję na skrzyżowaniu, po drugie słaba widoczność do tyłu przy parkowaniu, ciężko wyczuć tył samochodu i jego odległość od przeszkody jeśli chodzi o lusterka wstyeczne to wszystko ok ale widoczność przez tylną szybę w hatchbacku (nie wiem jak jest w sedanie pewnie lepiej) słabiutka, zawsze jak parkuję wydaje mi się że jeszcze kilka cm i...
~robert.koscielny@gmail.com
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Widoczność z przodu idealna, wszystko widać jak na dłoni, z tyłu także widać wystarczająco. Charakterystyczną cechą jest to, że siedzi się dość nisko. Lusterka boczne obejmują trochę za mały obszar, jednak można je wymienić na sferyczne i problem z głowy.
~Tryann
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Do przodu idealna przy parkowaniu tyłem w htbck´u troche za mało widac. Wydaje sie ze juz kogoś dosuneliśmy zderzakiem lub hakiem - wysiadasz z auta a tam dobre pół metra wolnego. Wymaga przyzwyczajenia i wyczucia auta.
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Bardzo dobra do okola glowy, a nawet do gory (szyberdach). W tylnych slupkach trojkotne szklane okienka zmniejszaja martwe pole widzenia.
~Tomasz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń, no może mikroskopijnej wielkości lustra lusterek wstecznych wymagają wybałuszania oczu przy cofaniu.
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Bo jest dobra do tyłu i przodu. Wycieraczki nie posiadają możliwości programowania własnego ale dają się spokojnie obsłużyć.
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Jak w szklarni. Widoczność podczas cofania troche na początku utrudniona ale idzie się przyzwyczaić. Ja juz nie mam z tym problemu.
~Kuba Cerski kubacerski@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
W tym autku siedzi sie dość wysoko co ułatwia widoczność, jazdę na wstecznym ułatwiają tylne boczne szybki
~marcel 144@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Bardzo dobra troche przy cofaniu tylny spojler przeszkadza ale można się przyzwyczajić.