Lista ocen Honda Concerto Sedan (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr Bydgoszcz,concerto sedan
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
już jest o.k. bo właściwie go nie było tak zakatowne było,fleja która nim jeżdziła żałowała 2zł na najtańsze gumy,do przodu i owinięte były taśmą izolacyjną!!!w koła włożyłem700zł,a to nie koniec,zostały jeszcze tarcze i bebny,ale są o.k.to polatam jeszcze sezon może dwa
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Bardzo fanie tłumi nasze "super" polskie drogi. Na zakretech na standardowych oponach 175/65/R14 nie poszalejemy. Klamkami po asfalcie prawie szuramy. Nie jest może miękki lecz bardziej sprężysty. Ale opnki proponuje min 185/55/R15 i bedzie super.
~Lord Axl maniak@ hondziawy
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
fakt ,faktem sporo dziur na tych naszzych drogach jeżeli tak można je nazwać ,ale jak bym trochę zawias opuścił ,albo zniwelował to większy rozmiarem felg ,polecam 16~!
~~honda concerto 1.5 i
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
troche gumowo zachowuje sie na zakretach, zawieszenie powinno byc sztywniejsze, troche nurkuje przy hamowaniu
~LASICZKA
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
WSPOMAGANIE SUPER WACHACZE AMORY WYEKSPLATOWANE STRASZNIE TRZESLA PRZY 85-110/120 KM/H
~crazygoth
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
niskie zawieszenie daje o sobie bardzo czesto znać ogolnie nie mam wiekszych zastrzezeń
~jurek.juno73@
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
za duży przebieg na polskich drogach żeby napisać doskonale, ale po niewielkich wymianach już ok.
~Rafał
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
bardzo dobrze trzyma się drogi, jest zwrotna i dobrze wywazona.
~bartek
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
świetny- ekstra trzymanie na zakretach, bardzo dobra reakcja na ruchy kierownica
~Adam e-mail: polkyc@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
Sztywne zawieszenie daje sie we znaki podczas jazdy po naszych jezdniach.
Honda Concerto Sedan